Поліна з відзнакою закінчила навчання в Київському національному університету ім. Т. Шевченка, її спеціальність – філолог, спеціаліст із сербської мови та літератури.

Поліна навчає слухачів за новими методиками, при цьому, не забуває зберігати всі ефективні прийоми старих перевірених методів вивчення мов. Викладач відповідально підходить до підбору навчальних посібників, удосконалює їх, знаходиться в курсі останніх нововведень галузі освіти.

Кваліфікація Поліни незмінно знаходиться на високому рівні. Вона відвідує семінари, тренінги, часто буває за кордоном, де спілкується з носіями мови. Викладач покращує свою кваліфікацію та прагне дати максимум знань своїм учням.

З Поліною Ви вивчите мову швидко та якісно, крім того, отримаєте масу вражень, нових цікавих знань про Сербію та її жителів. Досвідчений спеціаліст допоможе кожному оволодіти мовою, розвинути навички розмовної, ділової мови, поповнити лексичний запас. Важливий етап вивчення будь – якої іноземної мови – подолання мовного бар’єру. Поліна зробить цей процес легким та приємним навіть для найнерішучіших учнів.

Запис на курси

Передзвонити ?