Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси дизайну інтер’єру приміщень в 3D MAX: ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРСИ.

Курси дизайну інтер’єра приміщень Київ|Курси дизайну інтер'єра в Києві. - Онлайн курсиЯкщо Ви закінчите дані курси дизайну, у Вас не виникне проблем у питаннях інтер’єру та оформлення приміщень.
Зможете навіть сформувати свій власний проект: додавати шпалери на стіни, розставляти меблі, по-різному повертати кімнату, підбирати найкращі світлові рішення, використовувати вже готові фотографії, брати їх за основу майбутніх 3D-текстур. Після закінчення курсу Ви будете професійно володіти 3D-редактором: навчитеся ефективно використовувати власні навички для проектування та розробки дизайну інтер’єру, легко створювати різні тривимірні об’єкти (столи, дивани, крісла тощо) – ці деталі допоможуть краще оцінити кінцевий результат ще до втілення його в реальності.

Закінчивши курси дизайну інтер’єру, Ви будете володіти майстерністю створення тривимірних об’єктів, зможете втілювати ідеї та мрії в тривимірному світі, після чого перетворювати їх в реальні витвори дизайнерської майстерності, нехай навіть це буде відбуватися в межах монітора.

Дизайнерське проектування архітектурно-будівельних конструкцій: ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРСИ.

Курси дизайну інтер’єра в Києві. ArchiCADЗа допомогою даної програми Ви будете легко створювати креслення, макети та плани будь-якої складності. Розроблена програма підходить спеціально для проектування архітектурних конструкцій, меблів, елементів ландшафту та всього іншого у форматі 3D.

Курси дизайну приміщень дадуть Вам можливість створювати різноманітні типи споруд та інших об’єктів.
Використовуючи ArchiCad, легко можна зробити будь-яку модель будівлі, підготувати всі документи, необхідні для проведення сертифікації та подальшого будівництва.

Курси ArchiCad ведуть спеціалісти з практичним досвідом. Вони на практиці продемонструють відмінні ознаки та особливості програми, чим вона відрізняється від інших схожих систем.

Дизайнерські курси ландшафтного дизайну: ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КУРСИ.

Курсы дизайнаЛандшафтний дизайн – галузь, яка дуже швидко розвивається, відповідно, програма курсу теж постійно видозмінюється.
Навчальний Центр також пропонує ознайомитися з курсами ландшафтного моделювання. Вони дадуть Вам знання про те, як використовувати спеціальні інструменти, за допомогою яких легко можна перенести двомірний генплан в 3D-простір ArchiCad, оживити його просто на екрані комп’ютера.

Ви зможете додавати низини та гори, озера і дороги, саджати дерева та кущі.
Неможливо одними лише словами передати замовнику сенс того, що Ви збираєтеся зробити на його дачній та садовій ділянці.

Також до всіх документів має прикріплюватися двовимірний план вигляду зверху. Бажано мати і тривимірне зображення ділянки.

Всього Ви зможете навчитися, пройшовши дані курси. Після цього втілити в життя навіть оригінальний і вигадливий проект від найбільш вимогливого замовника Вам буде неважко!

Ще статті по курсу: Курси дизайну для підлітків.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Сергій - Комп'ютерна графіка

Сергій - Комп'ютерна графікаСергій – дипломований спеціаліст, має досвід викладання. Він є чинним дизайнером, що спеціалізується на... Детальніше

Віталій - Інженер

Віталій - ІнженерКурси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з... Детальніше

Павло - Ком. моделювання

Павло - Ком. моделюванняСпеціаліст Павло викладає в Навчальному Центрі курси по дизайну, 3D-моделюванню, відеомонтажу та... Детальніше

Карина - Інженер

Карина - ІнженерСьогодні, на важливому етапі розвитку спільноти, суттєво зросла соціальна потреба в особистостях, що... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?