Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси 1С Київ|Навчання 1С в Києві|Курси бухгалтерів. - Онлайн курсиНаші пропозиції прості та зрозумілі: Курси 1С за доступними цінами та зручному графіку за короткі терміни, у нас можуть навчатися ті, хто зайнятий цілий день в робочі дні, так і індивідуальні заняття для всіх бажаючих. Наші консультанти допоможуть підібрати графік, який найбільше Вам підходить.

Програма наших курсів підійде як початківцям, так и і головним бухгалтерам так і заступникам, котрі вже добре орієнтуються у всіх нюансах даної професії. Курси бухгалтерів вміщають інформацію по роботі з програмою 1С – Підприємство 8, вивчення прийомів роботи з такими її складовими: Бухгалтерський облік, Зарплата та кадри, Торгівля та склад. Найбільш широко представлено ведення обліку в розділі Бухгалтерський облік.

 Курси 1С. Курси бухгалтерів, наші переваги:

Курсы 1С для бухгалтеров в Киеве.- Заняття проходять частіше, ніж в інших учбових центрах. Це робиться з ціллю максимально наблизити кінцевий результат навчання, а не розтягувати курс на місяці;
- Ми можемо запропонувати кожному навчатися власну програму, згідно якій він буде навчатися. Крім того, клієнти сам можуть вносити зміни в програму, додавати чи прибирати певні теми, в якості практичних завдань можна розглядати реальні задачі учнів;

Кожен отримає повноцінну кількість уваги, адже у нас в групах не більше 3 людей;
Ми проводимо заняття у всі дні без винятку – робочі, вихідні та свята;

В програмі курсу вивчається з програмою 1С – Підприємство ( Зарплата та кадри, Торгівля та склад);

Окрім 1С, в даний курс входить теорія бухгалтерського обліку, володіння програмою 1С 8, практичні заняття;
Всі задачі після проходження курсу Ви будете виконувати зі знанням та впевненістю.

Курси 1С. Курси бухгалтерів - вибір курсу:

Курсы 1С для бухгалтеров в Киеве.

Головний бухгалтер

Курсы 1С для бухгалтеров в Киеве.

Теорія бух. обліку

Курсы 1С для бухгалтеров в Киеве.

1С 8 - Практика

Курсы 1С для бухгалтеров в Киеве.

Головний бухгалтер + 1С 8

Курси 1С призначені для тих людей, котрі тільки починають свою кар’єру в галузі бухглатерії а також для всіх досвідчених спеціалістів у області фінансів, менеджменту, бухгалтерської справи та інше, бажаючих розширити свої знання та вміння, більш повніше освоїти цю спеціальність. Беззаперечною перевагою даних курсів є успішне поєднання теоретичних матеріалів з практичними заняттями в програмі 1С.

Курсы 1С. Курсы бухгалтеров в Киеве.Групи на заняттях складаються з невеликої кількості слухачів – всього 3 слухача. Досвід викладання даної дисципліни показує, що збільшення чисельності людей в групах неминуче призводить до пониження якості навчання. У нас матеріал викладається не у вигляді монологу педагога, а скоріше, нагадує оживлену бесіду, діалог його за слухачами. Час проведення занять зручний для всіх, адже кожен редагує графік таким чином, аби йому було зручно відвідувати курси. Ми надаємо можливість відвідувати вечірні курси, групи вихідного дня чи займатися індивідуально.
Всі методичні матеріали, які будуть використовуватися в ході навчання, учні отримують безкоштовно.
Принципи проведення занять заснований на тому, аби відразу після отримання теоретичних знань по бухобліку учні могли використати їх на практиці, вирішуючи реальні приклади та тим самим, закріплюючи свої знання, набуваючи певний досвід. Існують учбові центри, котрі вважають правильним спочатку навчити своїх слухачів теорії на лекціях, а вже після переходять до практичних занять.

Навчайтеся майстерності бухгалтерської справи в команді досвідчених наставників Учбового Центру та отримайте можливість повноцінного вибору посади в самих конкурентних фірмах! Не розмінюйтесь на сумнівні посади – прагніть кращого!

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Тетяна - Бухгалтер

Тетяна - БухгалтерДосвідчений спеціаліст в галузі бухгалтерського обліку, податковий консультант та бізнес – тренер.... Детальніше

Олена - Бухгалтер

Олена - БухгалтерНаш викладач бухгалтерських курсів – Олена. Вона спеціалізується на організації роботи підприємства... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?