Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

Наш викладач бухгалтерських курсів – Олена. Вона спеціалізується на організації роботи підприємства (реєстрація та реорганізація); ведення обліку підприємства – управлінського, бухгалтерського та податкового, а також аналізу результатів його діяльності; ефективності проектів з інвестування та проведенні презентацій, а також оцінці планів з окупності проектів з інвестування підприємства. Окрема тема – зведення до мінімуму фінансових ризиків. Олена - досвідчений консультант зі складення бізнес – планів та управління фінансовими потоками підприємства, його активами та ресурсами. На заняттях слухачі зможуть отримати інформацію про правила організації документообігу.

Випускники Учбового Центру завжди тільки позитивної думки про неї та незмінно застосовують в роботі її рекомендації. Навчання з нею вміщує в собі, як теорію, так і практику.

Запис на курси

Передзвонити ?