Вивчення івриту з Іриною допоможе підвищити рівень освіченості, відкриє таємниці світової історії, допоможе доторкнутися до культури Ізраїлю та по – справжньому пізнати його.

Наявність багатого досвіду у цього викладача обумовлює незмінно високий результат навчання. На заняттях Ірини застосовуються сучасні методики, останні розробки провідних світових експертів.

Викладач гарантує максимально якісне вивчення івриту, котре буде реалізовуватися за найефективнішими методиками. Ірина – викладач високої кваліфікації, тому, Ви гарантовано отримаєте відмінні знання.

Заняття відбуваються за невимушеної атмосфери, застосовуються розважальні програми, відеоролики та аудіоматеріали для кращого засвоєння матеріалу. Ірина розробила цілий комплекс програм. Вони постійно удосконалюються для того, аби всі слухачі могли отримати задоволення та користь від вивчення івриту.

З досвідченим викладачем – лінгвістом Ви можете отримати тільки відмінні знання, інші варіанти виключені. Ірина працює на результат, вкладає у навчання не тільки сили, але й свою душу.

Запис на курси

Передзвонити ?