Олеся - Англійська

Основна особливість професії викладача – постійна робота з людьми. Цю роботу Олеся прагне зробити максимально ефективно. Вона працює над розробкою нових методик викладання, удосконалює старі.

Курси англійської мови, котрі проводить Олеся, Вміщують передову програму. Саме завдяки застосуванню ефективної програми слухачі досягають високого рівня знань мови. Закінчивши курси, вони сміливо можуть застосовувати англійську в житті, у якості другої рідної мови.

Більшість людей, що вивчають англійську, зіштовхуються з проблемами саме в розмовній мові. Це не дивно, адже розглядаючи старі методики викладання можна помітити, що акцент в них робиться на читання, переклади, перекази текстів та письмо. Очевидно, що мові за такої методики викладання приділяється зовсім мало часу. Якщо слухач на занятті багато читає, то він буде добре читати. Відповідно, аби почати правильно розмовляти необхідний акцент саме на розділ мовної практики. Методика, котра застосовується Олесею, змушує людей вимовляти мову, практикувати те, що вивчається на заняттях. Учні активно розмовляють та слухають практично весь час занять. Така методика повторює досвід вивчення рідної мови.

Завдяки досвіду викладацької діяльності, Олеся продумано організовує заняття і вони проходять максимально ефективно.

Запис на курси

Передзвонити ?