Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Марина - Грецька

Марина має багаторічний досвід роботи викладачем грецької мови. Вона декілька років жил та викладала на Кіпрі, де отримала безцінний досвід та знання. Викладач має власні методики ведення занять, в основі котрих лежить принцип освоєння рідної мови.

Навчання з Мариною завжди дає відмінний результат, адже вона орієнтується на вимоги кожного з учнів. Заняття проходять легко та приємно, знання засвоюються під час виконання цікавих завдань та відпрацювання методичних посібників.

Неважливо, для якої мети Ви вивчаєте мову. Марина підготує кожного: від школяра до пенсіонера.

Вона поєднує багатий досвід викладання, відмінне знання мови, а також навички психолога. Це фактор, що немало важить той, що часом може стати вирішальним в успішному освоєнні мови.

Розуміння психології учнів та особливостей мислення носіїв грецької мови дає викладачеві можливість зробити вивчення мови максимально ефективним та якісним.

Запис на курси

Передзвонити ?