Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Павло - Румунська

Павло стверджує, що немає людей, які не здатні до вивчення іноземних мов, і готовий довести це на практиці! Сам він з дитинства говорить трьома мовами – російською, українською та румунською, у 2001 році почав вивчати англійську та турецьку. Здобув освіту в Теолого-педагогічному коледжі, багатомовне середовище цього навчального закладу сприяло практиці спілкування з носіями.

Далі Павло продовжив освіту в Егейському університеті в Туреччині, де закріпив знання турецької та отримав розмовну практику.
Після повернення в Україну фахівець не тільки займався викладацькою діяльністю, а й працював перекладачем в різнопланових проектах, був перекладачам на переговорах політичної та торгової спрямованості.

Досвід та вміння спеціаліста.

• У 2010 році Павло повернувся в Україну і став працювати перекладачем, поєднуючи це з викладацькою діяльністю. Крім перекладу документів і текстів, виступав як перекладач на переговорах з іноземними організаціями. Серед його клієнтів такі відомі компанії, як УкрЗолото, Домінік, ArcelorMittal, МАУП, Торгово-Промислова Палата України.
• У 2020 році планує закінчити заочну програму в інституті TCM в Відні.
Там він вивчає біблійні дисципліни й герменевтику, яка займається тлумаченням оригінальних текстів.
• На даний момент Павло – викладач в Навчальному Центрі й перекладач-фрілансер, останні кілька років вивчає німецьку мову і займається самоосвітою, використовуючи Coursera і подібні ресурси.

Як викладач Павло може поставити правильну вимову, навчити вільно висловлюватися румунською, ігноруючи мовний бар'єр. На заняттях з ним час проходить непомітно, а нова інформація засвоюється легко і в ігровій формі.
Випускники Павла отримують румунське громадянство і знаходять роботу за фахом, завдяки систематизованим знанням і вільному володінню мовою.

Запис на курси

Передзвонити ?