Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!
Тетяна - Офісні програми

Тетяна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х років. Найближчим часом вона буде мати другу вищу освіту. Наші клієнти люблять цього викладача за високу віддачу, відповідальне ставлення до виконаної роботи, за підтримку у всіх починаннях.

Тетяна намагається донести до кожного свого підопічного, наскільки важливо в реаліях сьогодення володіти знаннями офісних програм та що саме вони можуть втратити, якщо не перейдуть до цього якомога раніше.

Якщо Ви запишетеся на вивчення офісних програм до Тетяни, то вже під час першої зустрічі будете виконувати практику, після котрої зможете оцінити переваги знання офісних програм та зрозумієте, що для того, аби їх освоїти, необхідно просто бажання та терпіння. Ну і, звичайно ж, важливо обрати для себе достойного наставника, котрий допоможе Вам впоратися з цим завданням, а наша Тетяна – якраз така людина.

Запис на курси

Передзвонити ?