Галина на своїх заняттях робить основний акцент на відпрацюванні розмовної мови. Звичайно, багато часу приділяється й граматиці, тільки вона подається не під виглядом сухої теорії, а у формі захоплюючих вправ. Завдяки цим вправам слухачі краще запам’ятовують матеріал. Крім граматичних особливостей мови, Галина також дасть Вам необхідний для спілкування запас слів та виразів, основну інформацію про культуру, традиції Данії.

Галина – досвідчений викладач, котрий має вищу філологічну освіту. Вона пройшла стажування в Данії, деякий час проживала та викладала в цій чудовій країні. Вона успішно навчає, як початківців, так і тих, хто володіє мовою, але хоче удосконалити знання.

Її заняття підійдуть тим, кому необхідно швидке та ефективне вивчення мовних та граматичних навичок. В ході курсу Галина проводить заняття з фонетики, лексики, граматики та розмовної практики. Крім того, застосовуються вправи на сприйняття мови, переклад, читання, що також підвищують ефективність знань. В програму навчання Галина включає багато практичних прикладів, ситуацій з реального життя. Відпрацьовуючи їх, слухачі не тільки вивчають мову, але й знайомляться з декотрими культурними особливостями Данії.

Запис на курси

Передзвонити ?