Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Ангеліна – викладач з чотирічним досвідом навчання слухачів та знанням естонської мови на рівні носія. Протягом п’яти років вона жила та навчалась в Естонії. Під час складення програми навчання для своїх занять, викладач бере до уваги особливості та прагнення кожного слухача групи. Індивідуальний підхід до кожного учня незмінно дає відмінний результат, адже учні відмінно засвоюють матеріал, коли всі їхні особливості взяти до уваги викладачем.

Ангеліна в основному використовує комунікативні методики для навчання слухачів. На заняттях вона застосовує якісні методичні посібники, цікаві відео та аудіоматеріали, рольові ігри та навіть театральні постанови. За допомогою всіх цих засобів слухачі занурюються в мовний осередок, почуваючи себе вільно та невимушено.

З Ангеліною Ви перейметеся духом Естонії та її культури. Ви зможете не тільки говорити, читати, писати та розуміти естонською, але ще й мислити цією мовою. Викладач навчить Вас живій мові, адже саме нею спілкуються між собою носії. Завдяки високій кваліфікації Ангеліни, Ви з легкістю та радістю подолаєте мовний бар’єр, після чого засвоєння матеріалу буде проходити швидко та легко.

Запис на курси

Передзвонити ?