Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

З таким викладачем кожен зможе по – справжньому захопитися естонською мовою. Навчання з Надією проходить легко та дуже цікаво. Учні, як маленькі діти, вбирають в себе нові слова, з легкістю освоюють розмовну мову. На заняттях, котрі проводить Надія, Ви вивчите естонську мову так само природньо та легко, як колись вивчали рідну мову, коли були ще дитиною.

Надія впевнена в тому, що здатність до вивчення мов закладена в кожній людині від самого початку. Базуючись на цьому ствердженні, вона і проводить свої ефективні заняття, наближаючи своїх учнів до заповітної мети. Вона пробудить в кожному талант до вивчення мов та любов до естонської мови зокрема.

Надія знає, як знайти підхід до будь – якого учня. Вона покаже Вам красу, поетичність, мелодійність естонської мови.

Найважливіше у вивченні мови з цим викладачем – любов до цієї мови. Надія познайомить Вас з красою мовних зворотів, логічністю граматики естонської мови. Ви зможете отримати задоволення від учбового процесу та його результатів.

Вже дуже скоро Ви зможете використовувати мову, що вивчаєте на роботі та в житті, будете практикуватися в умінні говорити естонською легко та із великим задоволенням.

Запис на курси

Передзвонити ?