Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

Вікторія неодноразово проходила стажування у Фінляндії, постійно контактує з носіями мови. Завдяки таким контактам, викладач прекрасно знає саме живу фінську мову, котру застосовують носії. Фінляндія – країна з дивовижними традиціями та багатою історією. Цікава інформація про оце, котрою Вікторія доповнює кожне заняття, дозволяє слухачам перейматися духом країни, мову котрої вони вивчають.

Заняття з цим викладачем – не просто цікаві заняття. Кожне з них – захоплююча подорож, під час котрої учні отримують нові знання, удосконалюють навички мови, листи, вчаться мислити фінською як рідною.

Вікторія викладач мову за сучасною інтенсивною програмою, застосовуючи комунікативні методики. Ці методики засновані на принципах природнього вивчення мов в рідному мовному осередку. Такі заняття гарантовано приносять відмінний результат навчання та підходять слухачам всіх вікових груп.

Основа навчання з Вікторією – розмовна практика та освоєння основних граматичних структур, котрі необхідні для повноцінного спілкування.

Цей викладач завжди досягає бажаного результату, адже він орієнтується на цілі кожного з учнів

Запис на курси

Передзвонити ?