Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Володимир - СЕО Спеціаліст

Інтернет-маркетинг – новий перспективний напрямок, без якого не обходиться сучасний бізнес. SEO-фахівці, які здатні просунути сайт в топ по певному запиту, дуже популярні, а їхня праця високо оцінюється. А освоїти цю спеціальність Вам допоможе наш фахівець Володимир. Він просунув безліч сайтів в різних тематиках – починаючи з ресторанів, кафе і салонів краси, закінчуючи нерухомістю, медициною, фармацевтикою. Також має досвід просування сайтів для ремонту, продажу меблів і побутової техніки. У Володимира було безліч клієнтів, які розкручують власні інтернет-магазини.
Володимир стверджує, що маркетинг – це його хобі, яке несподівано переросло у справу всього життя. Володимир ніколи не припиняє саморозвиток. Щодня він відстежує новини та тренди галузі, а отримані знання закріплює і тестує на власних проектах.

Навички та інструменти викладача:

• UX/UI дизайн;
• Контекстна реклама;
• SEO-оптимізація;
• Google Analytics;
• Електронна комерція.

Володимир не тільки розбирається в нюансах інтернет-маркетингу, а є засновником веб-студії. У 2018 році самостійно організував робочу команду для створення сайтів. До 2019 року створив авторський блог по тематиці просування сайтів. Тематика блогу також охоплює питання електронної комерції й розробки усіляких проектів.

Запис на курси

Передзвонити ?