Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Марія закінчила Київський славістичний університет, спеціальність – чеська мова та література, а також англійська мова та література. Вона – досвідчений викладач, що має восьмирічний досвід викладацької роботи. Марія навчає всіх без винятку, від молодших школярів до пенсіонерів. Вона допомогла багатьом людям вивчити чеську мову на високому рівні. Багато з їхніх випускників давно живуть в Чехії, багато успішно вчаться в чеських ВНЗах та працюють в міжнародних компаніях.

Викладач проводить заняття за комунікативною методикою, котра в останній час набуває велику популярність. Однак, тільки майстерність викладача може гарантувати позитивний результат. Ефективність навчання з Марією підтверджується багатьма захопленими відгуками від її вдячних випускників.

Вже з перших занять Ви зможете говорити чеською прості фрази, навіть вести діалог зі співбесідником. Внаслідок цього за короткий термін Ви освоїте мову настільки, що будете вільно говорити та мислити нею, як рідною.

Марія допоможе Вам освоїти особливості чеської мови в цікавій, захопливій манері, в котрій вона викладає. Викладач може зробити цікавим для слухачів навіть вивчення правил.

Запис на курси

Передзвонити ?