Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Наталія - Латинська

На базі Навчального Центру Наталія викладає німецьку мову і латину.
Наталія здобула освіту в 1994 році в Київському університеті ім. Тараса Шевченка за спеціальністю філолог і викладач російської мови та літератури.
1997 – закінчила аспірантуру в університеті ім. Тараса Шевченка.
З 2000 по 2004 рік навчалася в університеті Еберхарда і Карла в Тюбінгені, Німеччина, де отримала спеціалізацію з класичної філології та мистецтвознавства.
З 1997 року по 2000 викладає латинську мову в Київському національному університеті біоресурсів і природокористування, виходячи зі спеціалізації – агрохімія, агрономія, ветеринарія, юриспруденція.

У 2001 році здала в Тюбінгенському університеті тест DSH для підтвердження рівня володіння німецькою.

З 2004 року і до 2016 на базі Київського національного університету веде науково-дослідну діяльність, публікує статті в профільних виданнях, бере участь в науково-методичних семінарах і конференціях, викладає студентам англійську мову. Серед її досягнень – розробка програми і введення нової методики дистанційного навчання, а також колегіальне написання підручника з німецької.
Починаючи з 2012 року сім років співпрацює з голландським виданням «RUS» як російськомовний автор на віддаленій основі.

У 2013 році влаштувалася на посаду директора в галерею «Євро-Арт».

У 2019 викладає в гімназії «Київська Русь» німецьку мову.

Навички викладача:
Досконало знає рідну українську і російську мову, знаходиться на базовому рівні вивчення англійської.
На високому рівні знає латинську і на рівні C2 володіє німецькою. Рівень C2 – це максимально високий рівень знання мови, її ідіоматичних виразів і всіляких смислових відтінків.
Досвід викладання німецької людям різних вікових категорій, школярам і дорослим, у форматі індивідуальних занять та уроків в класі з 10-20 осіб.

Запис на курси

Передзвонити ?