Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Оксана впевнена, що тільки відмінне знання латинської граматики та складного синтаксису дозволить учню навчитися читати, розуміти, а також перекладати латинські тексти. Вона вірить у своїх учнів та знаходить до кожного підхід під час курсів латинської.

Викладач проводить курси латинської мови для новачків, котрі передбачають навчання з нуля та вміщують наступні розділи: знайомство з культурою античності, граматика, синтаксис.

Оксана з радістю надасть допомогу всім, хто цікавиться латинською мовою. Тим, хто бажає вивчити латинську для більш глибшого розуміння культури античності, підійде класична програма навчання. Якщо Ви знаходитеся в процесі вивчення європейських мов та Вас цікавить латинська, у якості їхнього предка – разом з Оксаною Ви зможете детально розглянути теми, котрі цікавлять.

Здавна вважається, що латина є ключем до інтелекту, своєрідними воротами в сучасні мови. Оксана допоможе Вам взяти ключ та відкрити ворота!

Оксана – викладач з досвідом. Вона допоможе кожному за короткий термін освоїти латину та без зволікань застосовувати свої знання в житті та роботі.

Запис на курси

Передзвонити ?