Оксана впевнена, що тільки відмінне знання латинської граматики та складного синтаксису дозволить учню навчитися читати, розуміти, а також перекладати латинські тексти. Вона вірить у своїх учнів та знаходить до кожного підхід під час курсів латинської.

Викладач проводить курси латинської мови для новачків, котрі передбачають навчання з нуля та вміщують наступні розділи: знайомство з культурою античності, граматика, синтаксис.

Оксана з радістю надасть допомогу всім, хто цікавиться латинською мовою. Тим, хто бажає вивчити латинську для більш глибшого розуміння культури античності, підійде класична програма навчання. Якщо Ви знаходитеся в процесі вивчення європейських мов та Вас цікавить латинська, у якості їхнього предка – разом з Оксаною Ви зможете детально розглянути теми, котрі цікавлять.

Здавна вважається, що латина є ключем до інтелекту, своєрідними воротами в сучасні мови. Оксана допоможе Вам взяти ключ та відкрити ворота!

Оксана – викладач з досвідом. Вона допоможе кожному за короткий термін освоїти латину та без зволікань застосовувати свої знання в житті та роботі.

Запис на курси

Передзвонити ?