Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Курси, котрі проводить Вікторія, передбачають ретельне вивчення лексики та фонетики мови. Посилена увага приділяється граматиці та розмовній практиці. Багато часу відводиться на переклади, читання, слухове сприйняття. У процесі навчання розгладяться практичні приклади, застосовуються уривки із творів сучасної літератури, проводяться дискусії.

Викладання в основному проводиться норвезькою – це підвищує ефективність занять.

Вікторія навчить кожного техніці володіння мовою, поставить голос та інтонацію вимови. Всі нові знання будуть ретельно відпрацьовані на практиці.

Викладач завжди піклується про те, аби слухачам було комфортно на заняттях. Під час формування програми навчання Вікторія незмінно уважно бере до уваги особливості учнів. Кожен отримає саме той результат навчання, до котрого прагне.

Кожне заняття Вікторія доповнює цікавими новинками, знайомить слухачів не тільки з мовою, але і з культурою Норвегії. Зацікавленість – ключ до успіху навчання і викладач робить все можливе, аби знання давалися слухачам легко та закріплювалися на все життя.

Запис на курси

Передзвонити ?