Дарина - Італійська

Дарина – філолог з досвідом, що стажувався в Італії, має постійний контакт з носіями мови. Вона постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації та удосконалює програми навчання слухачів.

З нею Ви будете навчатися на основі міжнародної класифікації рівнів володіння мовою. Основа методики, котру застосовує Дарина – комунікативна. В кожне нове заняття вона вкладає знання за чотирма аспектами вивчення мови. Це читання, розмова, письмо, сприйняття на слух. Всі ці розділи мають однакову важливість, тому увага приділяється в рівній мірі кожному з них. Дарина турбується про те, аби слухачі могли в повному обсязі, якісно оволодіти мовою Італії. Сьогодні комунікативна методика застосовується у всіх мовних школах, однак тільки грамотне ї застосування дає справжній результат. Дарина має багатий досвід викладання, знає всі тонкощі сприйняття різних категорій учнів.

Заняття, що проводяться Дариною, мають комплексний характер. Вона комбінує вправи для розігріву, рольові ігри, реалістичні аудіо та відеоматеріали.

Індивідуальний підхід до навчання підвищує ефективність освоєння італійської мови.

Запис на курси

Передзвонити ?