Дарина - Італійська

Викладач мовних курсів Дарина закінчила факультет перекладачів Київського національного лінгвістичного університету. У 2009 році захистила диплом, спеціальність – перекладач-філолог з англійської та італійської мови.
У 2008 році влаштувалася на посаду офіс-менеджера в юридичну фірму «Інтралекс».
У 2009 році працює як приватний перекладач.
У 2010 влаштовується на посаду перекладача-референта в компанію «Будвестхолдінг».

З 2016 по 2019 рік дає приватні уроки англійської та італійської. На даний момент займається перекладами та викладає мовні курси на базі Навчального Центру.
Дарина – філолог з великим досвідом викладання, вона розробила авторську методику вивчання італійської, яка включає чотири аспекти. Це письмо, читання, розмова та сприйняття мови на слух. Кожен з компонентів в рівній мірі присутній в занятті.

Дарина використовує комунікативну методику, її учні швидко засвоюють граматику, навчаються читати італійською, збагачуючи свій словниковий запас, пишуть есе, грають в рольові ігри. На уроках використовуються аудіозаписи живої мови з метою постановки правильної вимови та розпізнавання мови. Викладач стажувалася в Італії, має багату практику спілкування з носіями мови, тому після курсів з Дариною можна сміливо спілкуватися з італійцями під час подорожей. Мовні курси допомагають підготуватися до складення тестів, переїзду до Італії з метою роботи.

Запис на курси

Передзвонити ?