Юлія - Дизайнер

Спеціаліст-викладач курсів дизайну має вищу профільну освіту і великий практичний досвід роботи в різних студіях. Тому крім навчання роботи у дизайнерському пакеті програм, може підказати учням практичні аспекти роботи з реальним замовником.
Юлія закінчила Єнакіївський технікум економіки й менеджменту при Донецькому національному
університеті. З 2001 по 2004 рік вивчала дизайн і образотворче мистецтво, особливості промислового дизайну і дизайну інтер'єрів, ергономіку, картини, кольорознавство і паперопластики, створення макетів і фотографію.
Далі до 2011 року навчалася в Луганській державній академії культури та мистецтв за напрямом «Комп'ютерна графіка». Прослухала курси з історії дизайну, історії культури й мистецтв, а також курс по рекламі, культурології, графічному дизайну.

Навички Юлії:

• Робота з графічним планшетом, вміння малювати від руки, знання основ малюнка, теорії композиції.
• Вільне володіння дизайнерськими програмами від Adobe – Photoshop для растрової графіки та Illustrator для векторної.

Досвід роботи фахівця:

• Студія VOKI games – працювала на посаді 2D-художника, малювала елементи оточення для ігор в жанрі Hidden Object, продумувала концепт і локацію.
• З 2004 по 2006 рік працювала позаштатним художником-ілюстратором для видавництва «Експрес Удачі» в Донецьку – створювала ілюстрації для дитячої поліграфічної продукції.
• 2007 рік – робота в компанії РІА ДОНСАЙ на посаді графічного дизайнера. До обов'язків Юліі входять створення та адаптація макетів дизайну для сувенірів і друкованої продукції – флаєрів, брошур, постерів, блокнотів.
• 2008 рік – робота на посаді дизайнера в рекламно-поліграфічної компанії «Тираж». Тут Юлія займається підготовкою зображень і створенням макетів для друку на тканині та інших матеріалах.
• З 2008 по 2013 рік – робота в видавничому домі «Експрес Удачі» художником комп'ютерної графіки, де Юлія створює візерунки та декоративні елементи, предмети й сюжетні малюнки, створює та адаптує макети.
• З 2013 до 2016 року розробляє 2D-графіку в студії Boolat Games LLC. Залучена на всіх етапах створення зображення – від концепт-арту і до фінальної роботи. Також створює текстури для 3D.
• З 2017 року і дотепер Юлія обіймає посаду 2D-художника в студії Inductorium, що розробляє ігри. Розмальовує персонажів і локації від концепт-арту до фінальної роботи, створює графічний контент для комп'ютерних ігор і мобільних додатків.

Запис на курси

Передзвонити ?