Сьогодні практично будь – яке підприємство, неважливо, державне чи приватне, має веб – сайт на просторах мережі інтернет.

Зазвичай, розробка та оформлення сайтів доручається спеціалізованим IT- організаціям. Викладач веб – дизайну – Дмитро це спеціаліст Учбового Центру, котрий відповідає за інтерфейс, структуру веб – сторінок і відмінно виконує свою роботу. Він є практикуючим викладачем, котрий має профільну освіту та чималий досвід. Ба більше, у Дмитра є особливий талант до навчання інших і займається цим він вже 7 років.

Вам не доведеться навчатися чотири роки в університеті. Ви зможете оволодіти майстерністю створення сайтів і для цього необхідно лише пройти курси в нашому Учбовому Центрі. Викладач Дмитро навчить охочих розробці структури сайтів, його модулів, візуального вигляду сайту та багатьом іншим речам.

Сьогодні Дмитро поєднує свою зайнятість на території Учбового Центру із зайнятістю в одній з компаній нашої столиці. Також він іноді займається виконанням окремих замовлень. Свою роботу він любить, тому відноситься до вирішення всіх завдань, що поставлені перед ним, відповідально та вимагає від себе тільки максимуму.

Запис на курси

Передзвонити ?