Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!
Анастасія - Португальська

Заняття з вивчення португальської мови з Анастасією – це завжди цікаво та пізнавально. Цей викладач щиро цікавиться Португалією та всім, що пов’язано з цією країною. Слухачі завжди відчувають її захопленість та швидко переймають цікавість Анастасії до португальської мови.

Вивчати мову, котра по – справжньому подобається, набагато легше та приємніше. На заняттях Анастасії слухачі активно беруть участь у бесідах, вони з першого заняття вчаться говорити новою мовою. Досвід спілкування відіграє основоположну роль в освоєнні мов. Анастасія турбується про те, аби заняття завжди проходили виключно португальською, адже тільки так слухачі можуть навчитися не тільки говорити новою мовою, а ще й мислити нею.

Висока кваліфікація цього викладача підтверджується багатьма щасливими випускниками, котрі рекомендують курси, що вона проводить, своїм знайомим. Анастасія підготує на високому рівні всіх, вік учні неважливий. З цим викладачем кожен отримає бажаний результат навчання.

Анастасія відкриє Вам двері в світ успіху, саморозвитку, спілкування та захоплюючих подорожей.

Запис на курси

Передзвонити ?