Під час формування програм для навчання за даним спрямуванням, в першу чергу беруться до уваги інтереси слухачів та їхні потреби в підвищенні професійної кваліфікації.
Які переваги навчання саме у цього викладача?
Ірина має великий досвід роботи за даною спеціалізацією. Це означає, що вона не просто теоретик, що володіє великою кількістю цікавих, але даремних знань. Вона – практикуючий спеціаліст, котрий може поділитися цінним досвідом з новачками.
Українські та закордонні компанії, що спеціалізуються на реінжинірингу, для втілення та інтеграції проектів з реалізації новітніх технологій, потребують розумних спеціалістів. Кадри необхідні для функцій управління проектами, систематизації інформації, що є в наявності, та кваліфікованої підготовки спеціалістів.
Будівельні компанії, робота котрих відноситься до галузі промислового будівництва та зведення промислових об’єктів, прагнуть заповнити відповідні компетенції.
Закордонні промислові концерни, виробничі філіали котрих знаходяться на території нашої країни, також потребують кваліфікаційних працівників, котрі готові працювати відповідно до корпоративних стандартів.

Запис на курси

Передзвонити ?