Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Як проходить навчання інтернет-маркетингу в IT Столиці - Онлайн курси

 


Програма включає блоки з підготовки маркетингових інструментів для SEO, SMM, PPC, email. Детальніше з програмою можна ознайомитися за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/prosuvannia-saitiv/fullstack-digital-marketynh.

 

Викладачі

У всіх наших співробітників є досвід у fullstack digital-маркетингу. На співбесіді ми проводимо тест на розуміння термінів галузі, актуальних підходів в оцінці ефективності маркетингових інструментів.

Групи

Для занять ми збираємо групи не більш 3 осіб. Якщо ви хочете, щоб всю увагу викладач приділяв вам, можете записатися на індивідуальне заняття. Воно передбачає навчання наодинці або з другом. Якщо ви приводите однодумця, ми вчимо двох за ціною одного індивідуального курсу. Акція називається 1 + 1, її умови та інші бонусні програми можна подивитися тут: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/aktsii-uchbovoho-tsentru.

Графік

Навчальний центр працює усі дні тижня з 9 ранку до 21 вечора. Вибирати час занять можна на будь-який час.

Група на курс набирається протягом тижня - в цей же період узгоджується графік, що підходить всім учасникам. Групових занять в програмі десять, вони тривають по 3 години. Якщо група не набирається, ми можемо запропонувати займатися індивідуально.

Одне індивідуальне заняття триває 1,5 години. Всього занять за програмою теж десять. Можна займатися і на вихідних - багатьом нашим викладачам так легше поєднувати роботу в навчальному центрі зі своєю комерційною практикою.

Індивідуальне заняття можна перенести не менше ніж за дві години до заняття. Групове заняття перенести не можна, хіба що всією групою. Тим учасникам курсу, які пропустили групове заняття, буде видаватися навчальний матеріал і додаткове практичне завдання.

Розташування

Ви можете навчатися в будь-який з 5 київських філій: біля метро Політехнічний інститут, Петрівка, Лівобережна, Позняки або Печерська. Центральний офіс знаходиться на Печерську, сюди потрібно приїхати, якщо ви хочете наживо поспілкуватися з адміністрацією перед проходженням курсу.

Запис на курси

Передзвонити ?