Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Як розвинути в собі якості бізнесмена - Онлайн курси

 


Почнемо з таких цілком логічних слів: "Якщо ви хочете отримати те, що ніколи не мали, почніть робити те, що ніколи не робили". Людині, яка починає свій бізнес, знадобиться провести колосальну роботу, з якою вона раніше не стикалася. Як підготувати себе до цього?

 

Основні правила

1. Не концентруйтеся занадто багато на своєму продукті.

Багато бізнесменів думають тільки про те, як створити продукт, але не намагаються з самого початку продумати, як залучити трафік і організувати дистрибуцію, привести аудиторію і працювати з нею. Починайте з перших днів думати, звідки прийдуть клієнти.

2. Зрозумійте, що ваші ресурси не обмежені.

Коли ви знаходите канал просування, який приносить багато конверсій (чи то реклама в пошуковику, то чи оголошення в метро), його можна скільки завгодно масштабувати. Успішний бізнесмен розуміє юніт-економіку свого підприємства.

3. Задавайтеся питанням, яку цінність приносить бізнес клієнтам, а потім - яку цінність можуть принести бізнесу споживачі.

Якщо з обох сторін цінності немає, то завдання взагалі немає сенсу реалізовувати. Бізнесмен завжди критичний до своєї ідеї.

4. Проведіть оцінку бізнес ідеї в 6 етапів:

  • визначте існуючу проблему, не потрібно намагатися придумати її: якщо ви не можете висловити проблему в одному реченні, значить вона не актуальна для ринку,
  • розберіться, хто цільова аудиторія продукту / послуги або проєкту,
  • визначте основних конкурентів: знайдіть статистику, скільки пропозицій переглядає клієнт у вашому сегменті перед покупкою, на основі цієї цифри визначте число конкурентів, за якими потрібно стежити,
  • перейдіть до доопрацювання продукту (ідеї),
  • виберіть позиціонування,
  • побудуйте план просування.

Тільки після виконання цих кроків ви зможете почати підприємницьку діяльність. Перед тим, як взятися за аналіз бізнес-ідеї, прочитайте наш матеріал про образ мислення ефективного підприємця: https://itstolytsa.ua/uk/blog-ua/143-biznes/2434-yak-stati-uspishnim-biznesmenom-zmina-paradigmi. Принцип, який ми описали в цьому блозі, навчить встановлювати всі можливі чинники впливу на бізнес, які могли б залишитися непоміченими.

Також рекомендуємо пройти курси з підприємництва в нашому навчальному центрі. Програми навчання залишаємо за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/biznes-kursy

Запис на курси

Передзвонити ?