Навчання на психолога. Модель успіху - Онлайн курси

У цьому блозі ми ділимося інформацією з курсу IT Столиці: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-osobystoho-rozvytku/psykholohiia. Розглянемо, з чого складається чотириланкова модель успіху.

  • Мета

Коли ставите собі мету, головне при цьому не тиснути на себе самого цією метою. Вона повинна надихати, а інакше досягнення успіху зупиниться на першому ж етапі.

По-перше, можете порівняти свою мету за етичністю, користю, якістю, але не порівнюйте її з цілями інших на предмет "важливості", перспективності або інших "пузомірок". Ви здатні зробити важливим і проривним те, до чого дійсно схиляєтеся, а не те, що підгледіли в іншого.

Не бійтеся оточення, нестачі сил і часу, інших перешкод. Візьміться до справи без зайвих думок, вам просто цікаво спробувати, від цього не залежить все ваше життя і на кін нічого не поставлено.

  • Дія

Переходьте до цього етапу лише якщо відкинули основні тривоги з приводу просування до обраної мети. Далі вашого інтересу до мети повинно вистачати на виникнення конструктивної напруги, яке буде стимулювати проявляти активність.

Завжди пам'ятайте про послідовність. Буває, ми натрапляємо на інформацію, до якої ще не встигли дійти. Ми панікуємо, адже не розуміємо, як це зробити. У такій ситуації потрібно просто усвідомлювати, що до розуміння залишилося всього кілька послідовних кроків. Варто повернутися до поточного місця, не хапатися панічно за щось нове невідоме, а просто зафіксувати його на майбутнє. Пазл обов'язково складеться.

  • Зворотній зв'язок

Це інформація, яку ви отримуєте в процесі діяльності для досягнення мети. Наприклад, альпініст отримує зворотний зв'язок про досягнення своєї мети (дістатися до вершини) майже кожну хвилину, коли просувається на певну відстань вгору по скелі. Продумайте, який "зворотний зв'язок" буде означати, що ви зробили "вдалий хід". Для цього, коли уявите собі послідовність дій, встановіть поруч з ними критерії оцінки успіху цих дій.

Нехай це може здатися важким, хочемо трохи мотивувати - ви відчуєте рідкісне впорядкування в свідомості, мислення буде добре і ясно працювати.

  • Гнучкість

Не ставте собі самому ультиматуми. Будь-яку ціль має бути можливість адекватно скорегувати, якщо після отримання зворотного зв'язку з оточення ви бачите очевидні прорахунки.

Детальніше методи роботи з досягнення мети на кожному етапі розглядаємо на курсі. Посилання на програму навчання залишаємо тут: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-osobystoho-rozvytku/psykholohiia.

Запис на курси

Передзвонити ?