Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Курси психології в Києві. Чи може людина відмовитися від цінностей: частина 2 - Онлайн курси

 

Продовжуємо міркувати над деякими питаннями про цінності. Частину відповідей дали в першому матеріалі за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/blog-ua/147-psykholohiia/2444-kursi-psikhologiji-dlya-pochatkivtsiv-chi-mozhe-lyudina-vidmovitisya-vid-tsinnostej-chastina-1. А в цій статті продовжуємо з питання, як цінності можуть стати проблемою для того ж, хто ними володіє?

 

Цінності як спосіб з'ясування відносин

Уявіть собі людину, яка люто захищає "традиційні цінності". Їй не подобаються ідеї толерантності, рівність статей й інші тенденції західного суспільства. Таким чином людина намагається вибудовувати відносини з іншими - до думки жінок не прислуховується, толерантних людей вважає слабкими, а традиціоналістів поважає і пускає до вузького кола спілкування.

А тепер додамо, що ця людина ще й директор підприємства, що переживає важкий період і брак кадрів. Припустимо, директор виставив вакансію з проханням вирішити тестове завдання, в якому описана проблема їх підприємства, і пообіцяв посаду тому, хто впорається з ним. З усіх надісланих рішень найкраще надала саме дівчина.

Що скажете, чи відмовиться він від традиційних цінностей або втратить дорогоцінний час на пошук відповідного працівника серед чоловіків? Що б такий директор не вибрав, цінності явно зіграють проти нього.

А що як позбутися від цінностей

Думаєте, якщо сказати людям, що цінностей не існує, вони відразу ж кинуться все трощити і влаштують у світі хаос? На щастя, так не працює. Справа в тому, що до 25 років у нас повністю формується фронтальна кора, яка відповідає за уявлення свого майбутнього. Це означає, що ми дуже чітко починаємо уявляти наслідки своїх дій.

Як правило, люди хочуть побудувати хороше, комфортне життя, надійні взаємини. Тобто вони думають, як їхні дії вплинуть на майбутнє. Саме це стимулює адекватну людини аналізувати, чим керуються інші, як з ними правильно взаємодіяти для уникнення проблем в подальшому. Саме це, а не уявні цінності.

Записуйтеся на наш курс з психології, буде багато цікавих відкриттів про людей, точніше навіть сказати - про себе самого. Програму навчання теж залишаємо тут: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-osobystoho-rozvytku/psykholohiia.

Запис на курси

Передзвонити ?