IT - Курси російської мови в Києві: високий рівень (С1) - Онлайн курси

Високий рівень навчання спрямований на оволодіння російською як засобом спілкування в будь-якій життєвій ситуації: діловій або повсякденній.

Навчальна програма передбачає удосконалення мовлення – вимови, правильної інтонації, а також вивчення складних граматичних конструкцій. Тому до 90% часу навчання студенти будуть розмовляти, застосовуючи правила на практиці. Учбові матеріали (тексти, відео, аудіо) обираються викладачем відповідно до завдань студента.

Студент може регулювати інтенсивність і терміни занять, вибравши індивідуальний формат навчання. Індивідуальним вважається також курс для двох осіб - по акції «1+1» можна займати з другом або близькою людиною за вартістю одного індивідуального курсу. Ще в учбовому центрі проводиться корпоративне навчання і заняття в групі до трьох осіб. Викладач може вести курс онлайн або у відділеннях IT Столиці (п'ять офісів по Києву біля метро).

Навчальна програма курсів російської мови

 • Фонетика і інтонаційні норми вимови російською: всі інтонаційні конструкції.
 • Словотвір (корінь, суфікс, префікс, афікс): простих і складних іменників, субстантивованих частин мови, прикметників, дієслів з формотворними і словотвірними приставками, прислівників на -ой, -ом, -ью, -а, з частинками не-, ни- і т.д.
 • Лексико-граматичні розряди іменників. Рід, число, відмінок.
 • Прикметники. Повна і коротка форма. Якісний і відносний розряди. Ступені порівняння. Узгодженість з іменником. Управління прикметників.
 • Інфінітив, відмінювані (особисті) форми дієслів. Дієслівні категорії. Перехідні / неперехідні, поворотні / безособові. Підрядний зв'язок: дієслівне управління.
 • Розряди займенників. Ситуації використання різних розрядів.
 • Прийменники, сполучники і частки.
 • Прості (двоскладні, односкладні) і складні (складносурядні, складнопідрядні) пропозиції. Сполучники та сполучні слова. Пряма предикативність і напівпредикативні. Поліпредикативні конструкції. Синонімія семантико-синтаксичних одиниць, оборотів і підрядних речень.
 • Трансформація синтаксичних одиниць. Пасивний і дійсний зборот. Прислівниковий, дієприслівникових оборот. Прикметникове, обставинне речення. Прийменниково-відмінкові форми іменників. Види трансформацій інфінітива.
 • Чужа мова.
 • Стилі сучасної мови.
 • Лексична, граматична, синтаксична стилістика.
 • Лексичний мінімум для компетентного володіння мовою (12 000 слів).

Детальніше про акції за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/aktsii-uchbovoho-tsentru.
Про формати навчання і розклад читайте тут: https://itstolytsa.ua/uk/rozklad.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Алла - Російська

Алла - РосійськаАлла отримала вищу освіту в КНУ ім. Шевченко на філологічній спеціальності – українська та російська... Детальніше

Евгенія - Російська

Евгенія - РосійськаЄвгенія закінчила Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, факультет філології. Її... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

15.03.2020 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

13.03.2020 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

12.03.2020 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

11.03.2020 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?