IT - Курси російської мови в Києві: середній рівень (B1) - Онлайн курси

Другий рівень навчання спрямований на оволодіння російською як засобом для спілкування. Якщо базовий рівень дозволяє розмірковувати на задану тему і використовувати окремі вирази, то середній вже означає, що людина може вести повноцінний діалог і будувати власний монолог спонтанно і природно.

Курс розрахований в основному (від 70 до 90%) на розмовну практику. Офлайн заняття проводяться в обладнаних комп'ютерами відділеннях центру (п'ять по Києву), тому студенту зручно навчатися з мультимедійними матеріалами (відео, аудіо, онлайн-тести). Індивідуальні заняття можуть проводитися також онлайн. За умовами акції «1 + 1» студент, який привів на заняття друга або близьку людину, отримує курс для двох за ціною одного. Є формат корпоративного навчання і занять в групі до трьох осіб.

Після переходу на кожен наступний рівень навчання даруємо студенту знижку 5%.

Навчальна програма курсів російської мови

 • Дієслова з часткою -ся: загального, взаємозворотного значення, займенникові (взаємозворотної дії).
 • Вправа: вживання перехідних і зворотних дієслів, вибір форми дієслова за змістом, вибір дієслова потрібного виду з декількох варіантів, закінчити фразу.
 • Дієприслівник.
 • Дієприкметник. Активні і пасивні, дійсні і пасивні. Дієприкметниковий зворот.
 • Вправа: використовувати потрібне за змістом дієслово, змінити пропозицію з дієприслівниковим оборотом за зразком, вибрати одне з двох речень, в якому можна вжити дієприслівниковий зворот, утворити дієприкметники з дієслів, закінчити фразу, вжити активний або пасивний дієприкметник.
 • Форми пасивних дієприкметників: повна і коротка.
 • Значення прийменників.
 • Вправа: перевести коротку форму дієприкметника в повну, прочитати текст і виділити в ньому короткі та повні форми, вжити правильну форму дієприкметника в реченні, перевести пасивну конструкцію в активну, вжити слово “который” у відповідній формі (з прийменником або без) для з'єднання речень.
 • Вираз часу: на який час, як довго, за який час, коли.
 • Вправа: закінчити речення, використавши потрібний за змістом вираз часу, когда у вас начинается… , в какое время вы приходите на …, скласти за зразком речення з виразом часу в різних формах.
 • Просте і складне речення.
 • Вправа: замінити складне речення простими, з'єднати прості речення в складні з вживанням відповідних сполучників, з'єднати речення, використовуючи відповідні сполучники часу.
 • Вираз причини і наслідку.
 • Вправа: з'єднайте прості речення для вираження причини і наслідку в складному реченні, вживайте підходящі за змістом прийменники “из-за”, “от”, “благодаря” або “по” в реченні, замініть в пропозиціях союз “потому что” на “из-за того что”, “благодаря тому что”, “так как”.
 • Вираз мети.
 • Вираз умови.
 • Вираз допустових відносин.
 • Вправа: доповнити пропозицію прийменниками, що виражають мету, з'єднати речення сполучником "чтобы", визначити умовний спосіб в реченнях, перевести конструкцію "несмотря на" в простому реченні в конструкцію "несмотря на то, что" в складному реченні.

Детальніше про акції за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/aktsii-uchbovoho-tsentru.
Про формати навчання і розклад читайте тут: https://itstolytsa.ua/uk/rozklad.

Фото учбового центру

Викладачі курсу

Алла - Російська

Алла - РосійськаАлла отримала вищу освіту в КНУ ім. Шевченко на філологічній спеціальності – українська та російська... Детальніше

Евгенія - Російська

Евгенія - РосійськаЄвгенія закінчила Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, факультет філології. Її... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

04.01.2023 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

04.01.2023 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

03.01.2023 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно кожен студент учбового центру після закінчення курсів може замовити сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?