Другий рівень навчання спрямований на оволодіння російською як засобом для спілкування. Якщо базовий рівень дозволяє розмірковувати на задану тему і використовувати окремі вирази, то середній вже означає, що людина може вести повноцінний діалог і будувати власний монолог спонтанно і природно.
Курс розрахований в основному (від 70 до 90%) на розмовну практику. Офлайн заняття проводяться в обладнаних комп'ютерами відділеннях центру (п'ять по Києву), тому студенту зручно навчатися з мультимедійними матеріалами (відео, аудіо, онлайн-тести). Індивідуальні заняття можуть проводитися також онлайн. За умовами акції «1 + 1» студент, який привів на заняття друга або близьку людину, отримує курс для двох за ціною одного. Є формат корпоративного навчання і занять в групі до трьох осіб.
Після переходу на кожен наступний рівень навчання даруємо студенту знижку 5%.
Додаткові курси
Навчальна програма курсів російської мови
- Дієслова з часткою -ся: загального, взаємозворотного значення, займенникові (взаємозворотної дії).
- Вправа: вживання перехідних і зворотних дієслів, вибір форми дієслова за змістом, вибір дієслова потрібного виду з декількох варіантів, закінчити фразу.
- Дієприслівник.
- Дієприкметник. Активні і пасивні, дійсні і пасивні. Дієприкметниковий зворот.
- Вправа: використовувати потрібне за змістом дієслово, змінити пропозицію з дієприслівниковим оборотом за зразком, вибрати одне з двох речень, в якому можна вжити дієприслівниковий зворот, утворити дієприкметники з дієслів, закінчити фразу, вжити активний або пасивний дієприкметник.
- Форми пасивних дієприкметників: повна і коротка.
- Значення прийменників.
- Вправа: перевести коротку форму дієприкметника в повну, прочитати текст і виділити в ньому короткі та повні форми, вжити правильну форму дієприкметника в реченні, перевести пасивну конструкцію в активну, вжити слово “который” у відповідній формі (з прийменником або без) для з'єднання речень.
- Вираз часу: на який час, як довго, за який час, коли.
- Вправа: закінчити речення, використавши потрібний за змістом вираз часу, когда у вас начинается… , в какое время вы приходите на …, скласти за зразком речення з виразом часу в різних формах.
- Просте і складне речення.
- Вправа: замінити складне речення простими, з'єднати прості речення в складні з вживанням відповідних сполучників, з'єднати речення, використовуючи відповідні сполучники часу.
- Вираз причини і наслідку.
- Вправа: з'єднайте прості речення для вираження причини і наслідку в складному реченні, вживайте підходящі за змістом прийменники “из-за”, “от”, “благодаря” або “по” в реченні, замініть в пропозиціях союз “потому что” на “из-за того что”, “благодаря тому что”, “так как”.
- Вираз мети.
- Вираз умови.
- Вираз допустових відносин.
- Вправа: доповнити пропозицію прийменниками, що виражають мету, з'єднати речення сполучником "чтобы", визначити умовний спосіб в реченнях, перевести конструкцію "несмотря на" в простому реченні в конструкцію "несмотря на то, что" в складному реченні.
Детальніше про акції за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/aktsii-uchbovoho-tsentru.
Про формати навчання і розклад читайте тут: https://itstolytsa.ua/uk/rozklad.