Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Євгенія закінчила Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, факультет філології. Її спеціальність – філолог російської мови та літератури. Євгенія успішно викладає російську мову протягом восьми років. Вона навчає іноземців, школярів та студентів, котрі бажають покращити свої знання російської мови. Цей викладач допоможе кожному освоїти ази російської мови, удосконалити знання, що вже є.

Навчання російській з Євгенією проходить з повним зануренням в природній мовний осередок. Такий підхід до проведення занять дає відмінний результат навчання для всіх категорій слухачів.

Викладач навчає мові за якісним та новим методикам, котрі завжди гарантують високий результат та глибокі знання. Принцип викладання Євгенії – увага до кожного учня.

Вправи для закріплення матеріалу – перевірений та надійний метод запам’ятовування матеріалу в практиці Євгенії. З цим досвідченим викладачем Ви легко вивчите численні правила російської мови, поповните словниковий запас, перейматиметеся духом мови, зрозумієте її особливості.

Разом з новими знаннями мови Ви отримаєте багато цікавої інформації про історичних та культурних особистостях Росії, познайомитеся з ключовими особистостями з історії цієї країни.

Запис на курси

Передзвонити ?