Як справити враження на новій роботі - Онлайн курси

Пропонуємо вашій увазі кілька порад, які будуть актуальні всім тим, хто влаштовується на нове місце роботи.

Залишатися самокритичним

Нехай все для вас буде викликом, не розслабляйтеся відразу ж після прийому на посаду! Залишайтеся критичні до себе, пам'ятайте, що будь-яка нова задача повинна зміцнювати ваш характер, професійні якості і можливості.

Не відмовчуватися

Не соромтеся питати! Керівництво завжди переймається повагою до працівників, які цікавляться всім і пропонують сміливі ідеї. Будьте не проблемою, а рішенням! Якщо у вас виникли труднощі, не намагайтеся відразу повністю перенаправити завдання на кого-то досвідченішого.

Для початку, потрібно заспокоїтися і подумати, чи не можете ви самі зробити щось. Збирайте якомога більше інформації, яка може привести вас до логічного рішення, у разі необхідності запитайте її у відповідних співробітників. Не бійтеся нетипових ситуацій, які раніше вам не зустрічалися, адже з їх допомогою ви можете отримати нові знання, а найголовніше - досвід.

Увійти в команду

 • Ставайте невід'ємною частиною колективу.

Якщо ви вмієте розподіляти обов'язки і впевнено організовуєте роботу над проектом, то це продемонструє ваші лідерські якості.

 • Будьте зацікавлені.

Якщо ви вже закінчили своє завдання, не намагайтеся тихо відсидітися - це відразу стає помітно і співробітникам, і керівництву. Не потрібно боятися проявляти ентузіазм. Спілкуйтеся зі своїми колегами. Якщо можете щось запропонувати менеджерам, робіть це.

 • Не забувайте і про інші відділи компанії.

Вам потрібно розвивати себе в різних напрямках, а не повністю замикатися виключно на своїй функції. Це особливо важливий пункт для охочих дорости до керівника.

 • Пам'ятайте про культуру навчання.

Колеги повинні допомагати один одному наданням підтримки, порадами. Взаємне навчання дає можливість швидше розвиватися, побудувати тісні зв'язки з іншими фахівцями, які можуть допомогти навіть після переходу на іншу роботу.

 • Пам'ятайте, що ви цінний кадр, яку б роботу ви не виконували.

Що є основним ресурсом для компанії? Співробітники. Якби не вони, продукт або сервіс залишився б просто проектом. Керівництво зобов'язане створювати максимально комфортні умови для того, щоб команда могла реалізувати свій потенціал, щоб вона навчалася і розвивалася.

Рейтинг якостей кандидата

Опитування роботодавців показують, що дипломи сьогодні - це другорядне. Можливо навіть, що ви будете доучуватися або вчитися заново на своєму робочому місці.

Рейтинг якостей затребуваного кандидата виглядає так:

 1. Ставлення до роботи.
 2. Навички командної діяльності.
 3. Авторитетні місця роботи.
 4. Загальна культура.
 5. Професійні навички.
 6. Досвід роботи.
 7. Проектне портфоліо.
 8. Освіта.

Запис на курси

Передзвонити ?