Спеціаліст в області інформаційних технологій - Онлайн курси

Суть професії

У далекому 1999-му році Енді Грувс (глава корпорації Intel) сказав про те, що компанії або будуть представлені у Всесвітній павутині протягом п'яти років, або їх існування просто припиниться.

На той момент це була досить категорична заява, але з часом, варто віддати належне “пророцтву” - світ потребує величезну кількість IT-шників.

До їх числа належать веб-дизайнери, системні адміністратори, програмісти й інші фахівці, які займаються обслуговуванням комп'ютерного середовища.

Дохід

Розробники на .NET (десктопні програми і веб-додатки) можуть вимагати від 3 до 6 тисяч доларів, стільки ж - універсальний програміст (full stack). IOS-розробник від 4 до 6,5 тисяч, програміст на Python - від 3,5 до 6 тис. UI / UX дизайнери вимагають від 2 до 5 тисяч, а найбільший розрив в мінімальної і максимальної необхідної зарплати - у блокчейн-розробників, від 2 до 12 тис доларів! Таку статистику зібрало агентство VP Team на основі запитів 230 кандидатів.

Кар'єра

Можна сміливо виділити чотири переваги IT-спеціалізації:

  1. Навіть в простій компанії мінімальний заробіток суттєво вище, ніж у фахівців інших напрямів.
  2. Без роботи може залишитися тільки найбільш ледачий, адже попит на айті-фахівців великий.
  3. Дистанційна робота знайдеться в будь-якій точці світу.
  4. Фахівці завжди будуть відчувати вагомість своєї ролі в компанії.

Навчання

Для того, щоб у вас виходило працювати у сфері IT, потрібно володіти логічним мисленням. Без математичної підготовки та відмінного знання англійської мови також не обійтися. Розуміння роботи комп'ютера це мінімум, який навіть не обмовляється. Буде величезним плюсом вступати до ВНЗ після фізико-математичного класу.

Як в нашій країні, так і за кордоном студентам доводиться вивчати мови програмування, архітектуру і влаштування комп'ютерних систем. Плюсом навчання за кордоном є те, що тут надають нове комп'ютерне обладнання, в лабораторіях є все необхідне для реалізації інноваційних рішень, Інтернет працює з високою швидкістю.

Потрібно підготувати себе, що навчатися доведеться все життя. Чому? Версії програм постійно оновлюються, як і характеристики обладнання, мови програмування. Все необхідно відстежувати, саме тому для айті-напрямку було створено безліч різних короткочасних курсів. Пропонуємо ознайомитися з ними за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-prohramuvannia.

Запис на курси

Передзвонити ?