Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Тенденції ринку праці у сфері технологій в 2020-2030 роках - Онлайн курси

У цьому матеріалі розповімо, які технології, а відповідно і фахівці, будуть затребувані на ринку інформаційних технологій. Головні тренди опублікувала провідна світова дослідницька компанія в сфері інформаційних технологій Gartner.

  • Гнучка композиторна бізнес-архітектура.

Це ефективна архітектура бізнес-процесів, на яку згідно з рекомендаціями міжнародних експертів будуть переходити організації. Для її впровадження будуть розвиватися ШІ, технології Big Data і 5G-мереж.

  • Алгоритмічні моделі довіри.

Оскільки організації вже не так довіряють управлінню, функція контролю бізнес-процесів переходить на алгоритми. Ми вже бачили це на прикладі блокчейн-технологій. Але все ж таки експерти Gartner вважають, що блокчейн не дозволяє як слід контролювати товар, тому в ньому повинні розвиватися технології цифрової аутентифікації і перевірки. Розробники розвиватимуть SASE, Secure Access Service Edge і Штучний Інтелект.

  • Формуючий Штучний Інтелект.

Такий ШІ зможе адаптуватися до зовнішніх умов, тобто швидко реагувати на зміну ситуації. Технологія буде активно застосовуватися в розробці додатків і UX.

  • Нові технології для зберігання даних і роботи з ними.

У кремнію, на якому зараз працюють комп'ютерні транзистори, є фізичні межі. Розробляються нові технології, наприклад, ДНК-обчислення (запис даних в нитки ДНК).

Наостанок дещо з ряду "фантастики".

  • Цифрова людина.

Таке ми частіше бачимо у фантастичних фільмах, коли цифрова копія людини співіснує у віртуальному світі.

У бізнесі технологія такої цифровізації необхідна для найбільш інноваційної ідентифікації, оплати, імерсивної аналітики (витяг інформації з даних за допомогою потужних методів візуалізації, відображення і взаємодії).

В основі технології лежить зв'язок мозку людини з комп'ютером або хмарою за допомогою нейрокомп'ютерного інтерфейсу (НКІ). Система НКІ може базуватися на гаджеті, який буде зчитувати електроенцефалограму, надсилати її параметри.

Пропонуємо вам проконсультуватися з нашими фахівцями, які технології, мови варто вивчати, щоб отримати необхідні знання для участі в розробці таких інноваційних технологій. Звичайно, починати рекомендуємо поступово, від простого до складного. З навчальними програмами нашого центру можете ознайомитися за цими посиланнями: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-prohramuvannia (програмування), https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-sys-adminiv (системне адміністрування).

Запис на курси

Передзвонити ?