Увага!!! Незважаючи на те, що наші філії закриті на карантин до 24 квітня, у Вас є чудова можливість пройти наші курси online! Проведіть вільний час з користю! Запишіться на курси online! Отримуйте освіту не виходячи з будинку!

Для просування сайтів використовують методи SEO, а оптимізація в соціальних мережах зазвичай відходить на другий план. Проте, соціальні мережі – потужний інструмент для залучення нових клієнтів, тому їх потенціал не варто ігнорувати.

Курси SMO ​​або social media optimization – це порівняно новий напрямок підготовки інтернет-маркетологів, що полягає в оптимізації сайту для його просування за допомогою SMM.

Що відносять до методів SMO.

Використання різних типів медіа (аудіо, відео) на сторінках сайту. Розбавляйте текст графіками, списками, візуалізаціями.

Перелінковка сторінок сайту з метою затримати користувача довше. Це може бути посилання в тексті самої статті, список рекомендацій внизу, де вказані інші статті цього сайту на схожу тематику.

Підключення соціальних кнопок – значки Twitter, Інстаграм, YouTube, Facebook на видному місці сторінки. З їх допомогою користувач може швидко поділитися матеріалом в обраній соціальній мережі, тоді публікацію побачать всі його друзі, і охоплення аудиторії збільшиться. Також це хороший спосіб отримати трафік на сайт.

Додавання кнопок «Підписатися» для всіх популярних соціальних мереж, щоб завжди залишатися на зв'язку з аудиторією.

Написання статей, які могли б зацікавити користувачів соцмереж та простимулювати їх поділитися з друзями, залишити коментар, вступити в дискусію з іншими відвідувачами сайту, або автором статті. Природно, така стаття повинна бути унікальною і якісною, а крім цього – ще й зачіпати цікаві для цільової аудиторії теми.

Соціальні віджети для сайтів і блогів на CMS. До них відносяться форми для коментування, вікторини, опитування і голосування, віджети спільноти.

Можливість коментування обов'язково повинна бути на сайті, адже тільки так можна отримати зворотний зв'язок, дізнатися, що приваблює відвідувачів, і розробити стратегію розвитку.

Посилання на тематичні джерела, наші дружні сторінки. Користувач не піде за посиланням назавжди, а повернеться на сайт, тому що запам'ятає його як джерело корисної інформації.

Чим схожі SMO і SEO.

Оптимізація SEO спрямована на набуття високих позицій у видачі пошукових систем. Трафік сайту залежить від його місця в топі Гуглу або Яндексу. Тоді як SMO-оптимізація не зосереджується на пошукових алгоритмах, але розраховує залучити трафік з соціальних мереж. Для цього застосовується комплекс заходів для поліпшення соціальних і поведінкових сигналів.

Врешті-решт, якщо стежити за унікальністю контенту при підвищенні показників залученості не тільки зросте приплив аудиторії з соціальних мереж, але і піднімуться позиції сайту у пошуковій видачі. Це пов'язано з тим, що сучасні пошукові механізми також враховують соціальні фактори при ранжуванні.

Чим схожі SMO і SMM.

Обидва терміни означають комплекс заходів, спрямованих на підтримку інтересу серед користувачів соціальних мереж. Відмінність в тому, що SMO працює з контентом сайту і його функціями, а SMM має на увазі просування саме акаунта компанії в соціальних мережах.

Ці методи можуть працювати у зв'язці: так SMM допомагає придбати передплатників для профілю в соціальній мережі, підтримувати їх залученість і інтерес, а потім за допомогою SMO перенаправити трафік на сайт.

Який варіант просування вибрати.

Універсального рецепта немає. Те, що могло спрацювати у конкурентів, необов'язково ефективно в окремо взятому випадку. Проте, не можна заперечувати чужий досвід – потрібно використовувати робочі фішки та аналізувати їх ефективність. Просування сайту з кінцевою метою збільшення продажів може реалізуватися різними способами, в залежності від аудиторії, бюджету на рекламу, тематики та типу бізнесу. SMM може поєднуватися з SMO, а також з SEO та іншими методами інтернет-маркетингу для оптимального результату.

Курси SMO ​​розраховані на власників сайту, які хочуть просувати його в соціальних мережах самостійно, або організувати його просування за допомогою фахівців – в такому випадку після навчання вони зможуть правильно сформулювати ТЗ і проконтролювати роботу підрядника.

Запис на курси

Передзвонити ?