SEO для початківців: частина 1. Можливості та побочки SEO - Онлайн курси

 

У добірку матеріалів про можливості пошукової оптимізації постараємося вмістити повну структуру цього маркетингового напрямку. Коли ви охопите весь комплекс, зрозумієте, у що і в якій послідовності потрібно заглибитися окремо.

 

 

  • SEO допоможе, хоч гуглять ваш продукт / послугу, хоч ні

Якщо люди шукають пропозиції по вашій темі, значить вам за замовчуванням потрібно SEO. Якщо ви просуваєте бренд в соцмережах, люди почнуть вас гуглити - знову повертаємося до SEO.

Якщо ваш проєкт інноваційний, можна набрати аудиторію за навколотематичними питаннями. Наприклад, ви придумали онлайн-бухгалтерію, але такого на ринку раніше не було, і практично ніхто не шукає цей продукт в Гуглі. Тоді ви можете зібрати навколотематичні запити своєї аудиторії - створіть на сайті матеріали, які будуть відповідати пошуковим запитам бухгалтерів і включіть в них згадку продукту.

  • Дасть довгостроковий ефект

Так, чекати теж доведеться чимало. Але якщо ви створили добре оптимізовану публікацію, через півроку вона потрапить в топ видачі, а звідти вже навряд чи кудись опуститься. Клієнти будуть місяцями і навіть роками знаходити вашу компанію за ключовим запитом про ваш продукт / послуги.

  • Є просто сила-силенна критеріїв для оптимізації

На односторінковому сайті можна провести комплекс робіт по SEO за 1-2 місяці. Але на великому сайті з оновлюваними розділами робота додається нескінченно - відповідно, і сайт постійно можна покращувати. Статистичні висновки про важливість тих чи інших критеріїв рекомендуємо моніторити в дослідженнях великих агентств з пошукової оптимізації, які змогли зробити оцінку на базі роботи з безліччю своїх клієнтів.

У цього інструменту просування є каверзні боки. Озброїмо вас інформацією і про них.

  • Пошуковики не дають ніяких гарантій

Ми можемо застосувати для сторінки прийоми SEO за одним з алгоритмів, а через місяць цей алгоритм зміниться. Сторінка не потрапить в ті позиції видачі, на які ми розраховували. Тобто пошукова оптимізація сайту вимагає перманентної уваги.

  • Якщо ви вибилися в ТОП, конкуренти не залишать це просто так

Добре ще, якщо конкуруючі сайти використовують чесні методи конкуренції. Але вони також можуть плагіатити ваші матеріали, застосовувати проти вас методи чорного SEO.

Тож готуйтеся адаптуватися і завжди бути напоготові. Якщо з оглядовим матеріалом все зрозуміло, пропонуємо перейти до більшої конкретики https://itstolytsa.ua/uk/blog-ua/135-seo/2375-seo-dlya-novachkiv-chastina-2.

Запис на курси

Передзвонити ?