Веб-дизайн в Фотошопі. Навчальний Центр

Чи можна працювати веб-дизайнером, опанувавши тільки Фотошоп? У цьому матеріалі розповімо про можливості програми Photoshop і складемо список напрямків, в яких може працювати фотошопер після проходження навчання.

Інтерфейс сайтів і мобільних додатків

В Фотошопі створюється загальний макет сайту або програми. Він найбільш "заточений" для верстки подібного роду - це і плагіни для розрахунку модульної сітки, інструментарій для обробки фото, різні фільтри шарів й ін. При цьому не варто промальовувати в ньому окремі елементи на зразок кнопок або логотипу. Їх краще створювати у векторному форматі за допомогою Ілюстратору - тоді за необхідності елемент буде збільшуватися до будь-якого розміру без втрати якості.

Елементи графіки

Для оформлення веб-сторінок потрібні банери, малюнки, цифрові листівки, типографіка і т.п. В Фотошопі їх можна створювати з нуля, а можна виконувати художню обробку існуючих зображень. Звичайно, ця програма більше підходить для корекції існуючих, ніж створення нових зображень. Для роботи з графікою в Фотошопі потрібно володіти інструментами виділення і трансформації, малювання, заливки, виконувати операції з шарами і текстом, застосовувати фільтри і ефекти.

Електронні презентації

За допомогою Фотошопа можна складати стилістично складні за дизайном презентації. Графічний редактор дозволяє створювати авторські напрацювання, які підвищують вартість презентації. Наприклад, можна додавати в презентацію 3D-об'єкти, інфографіку, художні шрифти, оригінальні фони і патерни.

Курси з основ дизайну в IT Столиці

Навчаючись за програмою нашого центру, ви зможете створювати з нуля ілюстрації та макети, готувати верстку веб-сторінок, виконувати ретуш зображень та колажування.

Веб-дизайнер може працювати повноцінно, тільки якщо він володіє і растровими, і векторними графічними редакторами. Тому в першій частині курсу студенти вчаться працювати в Фотошопі, а в другій частині розвивають навички дизайну в Ілюстраторі. Подивитися детальну програму курсу з дизайну можна за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kompiuterna-hrafika/osnovy-dyzainu-ta-hrafiky.

А якщо хочете дізнатися, як організовано навчання за програмою Фотошоп з нуля, переходьте на цю статтю: https://itstolytsa.ua/blog/87-kursy-dizajna/1388-izuchenie-fotoshopa-s-nulya

Запис на курси

Передзвонити ?