Які є види ретуші і як їх вивчити. Навчальний Центр

 

Ретуш цифрових зображень загалом називається художньою. Далі вона зазвичай ділиться на два напрямки: косметичну і композиційну, але ми вважаємо логічним виділити ще і предметну ретуш. Ці напрямки теж мають свої підкатегорії, для кожної з яких потрібні окремі навички. У цій статті розберемося, які навички необхідні для різних видів ретуші.


 

Косметична ретуш: категорії

  • Портретна ретуш. У портретній ретуші застосовуються техніки природної обробки фотографії. У ній не використовується глибока цифрова пластика, адже мета такої обробки - залишити фото тим же, тільки трішки краще. Ретушер повинен вміти використовувати Spot Healing Brush Tool або «пластир», Patch Tool або «латку», History Brush Tool або «архівний пензель», Clone Stamp Tool або «штамп». Для легкої корекції окремих частин обличчя потрібно навчитися застосовувати спеціальні пензлі.
  • Beauty-ретуш. Це вже глянцева обробка, яку замовляють для реклами і медіа. Для такого рівня обробки крім навичок портретної ретуші потрібно мати знання про фільтри і маски, режими накладання шарів, кривих. Завдяки цим інструментам можна вправніше працювати з фактурою обличчя, найдрібнішими недоліками шкіри і кольоровою гамою.

Навички косметичної ретуші можна отримати на курсі IT Столиці.

Композиційна ретуш: категорії

  • Кольорокорекція. Робота з кольором і регулюванням освітлення. Зазвичай цими навичками володіють всі фотошопери.
  • Арт-прийоми. Тут все залежить від фантазії фахівця - можна видаляти зайві деталі або додавати нові, змінювати фон і кадрувати зображення.

Щоб окрім косметичної працювати з композиційної ретушшю, потрібно пройти розширений курс з обробки фотографій в нашому навчальному центрі.

Предметна ретуш

Передбачає обробку фотографій скляних, металевих, шкіряних виробів, дорогоцінного каміння тощо. В основному інструменти предметної ретуші не відрізняються від косметичної. Тільки нахил у так званій "предметці" робиться на текстури, тло і форми.

Запис на курси

Передзвонити ?