Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Як записатися на курси ретуші. Навчальний Центр


 

Щоб пройти навчання на курсі ретуші в навчальному центрі IT Столиця, потрібно записатися на навчання в адміністрації центру (філія на метро Печерська) або онлайн. Нижче описуємо алгоритм дій для оффлайн і онлайн запису.

 

 

Як записатися на курс онлайн

  1. Якщо ви вже вибрали цікавий курс, в розділі "Студентам" в головному меню сайту переходьте до реєстрації студента.
  2. Ознайомтеся з політикою конфіденційності та публічною офертою.
  3. Введіть ваші дані і дайте згоду на їх обробку. Ви побачите сповіщення про те, що з вами зв'яжеться менеджер центру.
  4. За вказаним під час реєстрації номером передзвонить адміністратор і відповість на всі ваші запитання про курс. Якщо ви захочете взятися за навчання, менеджер відправить вам інструкцію з реквізитами для оплати на пошту.
  5. Після оплати вам буде відкрито доступ до особистого кабінету з усіма матеріалами курсу.

Як записатися на курс оффлайн

  1. Зателефонуйте за одним із номерів Печерської філії IT Столиці, вказаним в розділі Контакти.
  2. Узгодьте з адміністратором зручний час для консультації, задайте питання перед покупкою курсу. Розрахуйте час з урахуванням того, що адміністрація на Печерській працює з 9 до 18.
  3. Візьміть з собою паспорт і оплату, якщо маєте намір записатися на курс. Якщо вам ще немає 18, відвідайте центр з одним з батьків.
  4. На консультації ви зможете ще раз поставити нові запитання, узгодити зручний графік, підписати договір з навчальним центром і оплатити навчання.

Детальніше про те, як організовано навчання професійній ретуші, читайте за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/blog-ua/134-dizain/2336-yak-prokhodit-navchannya-profejsijnij-retushi-v-it-stolitsi

Запис на курси

Передзвонити ?