Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

План вивчення 3Ds Max. Навчальний Центр

Навчання з переходом від простого до складного найбільш актуально у сфері digital. Намагаючись вчитися самостійно, ми знаходимо в мережі або інших джерелах незрозумілі терміни і описи складних процесів, лякаємося і кидаємо навчання.

Не радимо починати освоєння програми з різних посібників, тому що зазвичай в них описані окремі команди, інструменти і можливості програми. Цей формат підходить людям, які вже розуміють загальний алгоритм роботи в 3Ds Max і хочуть деталізувати знання. До того ж, в них занадто мало наочних прикладів. Навчатися за відео можна, але доведеться довго ламати голову над правильними запитами для пошуку роликів.

Як навчальному центру, нам звичайно ж хочеться без зайвих слів порадити вам просто записатися на курс з 3Ds Max. Але мета цього матеріалу все ж описати алгоритм навчання.

1. Вивчіть принципи роботи програми

Сюди входять цілі, під які створено рішення, розбір необхідних характеристик комп'ютера для використання даного ПЗ, особливості роботи інтерфейсу, основні питання, які стосуються розробки об'єктів, складання сцен з об'єктів і управління вікнами проєкцій, тобто камерами.

2. Переходьте до роботи з графічними об'єктами

Почніть цей етап з освоєння функціоналу Оглядача сцени, особливостей розробки простих об'єктів, їх характеристик і управління ними. Навчіться поєднувати об'єкти, виконувати сервісні операції, перетворювати об'єкти.

3. Розширте перспективи

Навчіться працювати зі сплайнами, використовувати нескладні модифікатори Sweep, Bevel і модернізований Bevel Profile, а також Lathe і Extrude. Обов'язково розгляньте застосування перелічених модифікаторів на наочних прикладах. Наостанок вивчіть спосіб моделювання 3D-об'єктів за допомогою булевих операцій.

Нагадуємо, якщо виникнуть труднощі, ви можете записатися на індивідуальне навчання 3Ds Max в нашому центрі IT Столиця. Посилання на програму курсу залишаємо тут: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/komp-modeliuvannia/kursy-3d-max. Викладають за програмою тільки випробувані практики, які залишаться з вами на зв'язку і після проходження курсу, порадять надійний план входу у професію і порекомендують перевірені джерела заробітку на тривимірній анімації, візуалізації або моделюванні в 3Ds Max.

Запис на курси

Передзвонити ?