Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

IT - Курси PowerPoint. Advanced. Дизайн презентацій. Київ. Учбовий Центр в Києві.Корисним інструментом сучасності є програма PowerPoint. Вона дає величезний внесок в діяльність людей, що обіймають найрізноманітніші посади. Вона однаково потрібна як людям на високих посадах, так і звичайним працівникам, навіть школярам та студентам.

З її допомогою можна без особливих труднощів формувати кольорові презентації, високого рівня якості, що можуть вміщувати в собі велику кількість слайдів. Вона дає можливість донести необхідну інформацію людям, а також зацікавити їх.

PowerPoint дозволяє проводити операції із фотографіями, а також зображеннями. Також у PowerPoint можливо інтегрувати таблиці та діаграми, накладати звуки та своєрідні спецефекти, а це робить кожну презентацію ще привабливішою для глядачів.

Приходьте до Навчального Центру, та весь функціонал цієї програми стане Вам під силу! Це будуть курси поглибленого рівня. Таке навчання піде на користь і тим людям, що постійно використовують програму в професійній діяльності, і тим, кому вона просто цікава як хобі.

Потенційним клієнтам нашої території буде приємно знати, що всіх випускників колектив забезпечить іменними свідоцтвами. Це документальне підтвердження, що може знадобитися як під час прийняття на роботу, так і для інших задач.

Даний курс PowerPoint хоч і поглибленого рівня, але його вартість від цього не стає вищою. У нас цінова політика була сформована таким чином, щоб бути доступною. Не забувайте, що до всіх курсів у Навчальному Центрі додаються спеціальні акції, в яких наші консультанти запропонують Вам взяти участь.

Поговоримо про викладачів Центру. Це люди, що досвідчені та компетентні у сфері своєї діяльності та знають її набагато краще, ніж навіть вказано у програмі поглибленого рівня. Вони не зупиняються у вдосконаленні своїх знань та навичок та постійно збільшують їх обсяг.

Заняття на нашій території побудовані на основі комфортної атмосфери, дружньої розмови та довірливих стосунків. Пам’ятайте, що нашою програмою не передбачені перегляди відео або читання літератури на заняттях. Колектив території не бажає, щоб Ви нудьгували, тим більше, відео та книги – це те, чим можна зайнятися вдома. У нас же клієнти ставлять питання, пропонують свої теми для обговорення, дискутують з наставниками.

Не турбуйтеся про графік, за яким буде проводитися навчальна робота. Ми сформували його таким чином, щоб нашим клієнтам не потрібно було відсувати свої справи на задній план. У нас можна займатися з понеділка по неділю. Так, ми відрізняємося від інших навчальних закладів подібного типу саме тим, що не обмежуємося роботою тільки в будні. А багато підопічних просто потребують цього! А ще Ви можете записуватися на заняття не тільки вдень, але і ввечері. Пам’ятайте, що колектив Навчального Центру завжди радий бачити своїх учнів.

Учні мають шанс займатися в групах чи ж окремо з наставником. Команда Центру враховує будь-який вибір та будь-які побажання. У нас є у наявності міні-групи. Ми намагаємося надати інформацію, яка зробить людей освіченішими в темі PowerPoint та вважаємо, що у такому випадку займатися з більшою кількістю людей неприпустимо. Кожному слід приділити увагу та вислухати. За більшої кількості можлива лише метушня та уривчасте навчання.

Триває курс відносно небагато часу. Наставники забезпечать Вас якісною та сучасною інформацією. Пам’ятайте, що наша навчальна програма не містить інформаційного мотлоху, а забезпечує своїх слухачів глибокими знаннями.

Курс Записатись
1 PowerPoint. Basic. Записатись
2 PowerPoint. Professional. Записатись

Курси PowerPoint. Advanced. Дизайн презентацій: навчальна програма курсу.

Роздiл 1. Характеристика операцій із шаблонами. Знайомство з додатковими можливостями.

 • Яким чином відбувається оптимізація діяльності з презентаціями великого формату та використанням зразка слайдів.
 • Як відбувається формування корпоративного шаблону.
 • Практика.

Роздiл 2. Характеристика кольорової композиції презентації.

 • В чому полягають асоціативні характерні ознаки кольорів.
 • Яким чином можна застосовувати кольорові контрасти.
 • Що таке монохроматичність.
 • Аналогічність – це.
 • Суть тріади.
 • Суть діади.
 • В чому полягає суть комплементу.
 • Ключовий колір – це.
 • З чого складаються фонові різновиди.
 • Акценти – це.
 • Яким чином відбувається розробка кольорової схеми відносно кольорового кола Іттена.
 • Практика.

Роздiл 3. Характеристика композиційного слайдового оформлення.

 • Як відбувається застосування напрямних для слайдової верстки.
 • Знайомство з методологією виділення домінанти.
 • Знайомство з центральними схемами композиції.
 • Як вони сприймаються зорово.
 • В чому полягає суть законів композиції у формуванні презентації.
 • Практика.

Роздiл 4. Характеристика проведення робіт із текстом.

 • Яким чином відбувається застосування заголовку слайду у всіляких форматах.
 • Яким чином застосовуються незвичайні шрифти у всіляких презентаціях.
 • Прийоми налаштування текстових блоків у PowerPoint.
 • Методика текстового виділення.
 • Які існують правила для представлення текстових даних у формі паралельних списків.
 • Яким чином відбувається аналіз помилок в представленні текстових даних.
 • Практика.

Роздiл 5. Характеристика видозмін тексту в таблиці, а також діаграми та схеми. Принципи візуалізації.

 • Яким чином застосовуються таблиці в середовищі PowerPoint.
 • Яким чином застосовуються діаграми цифрового типу.
 • Яким чином застосовуються організаційні діаграми.
 • Практика.

Викладачі курсу

Тетяна - Офісні програми

Тетяна - Офісні програмиТетяна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х... Детальніше

Ольга - Офісні програми.

Ольга - Офісні програми.Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів... Детальніше

Сергій - ПК для початківців

Сергій - ПК для початківцівСергій закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування в Києві у 2015 році за... Детальніше

Юрій - Пакет Microsoft

Юрій - Пакет MicrosoftОпанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Юрій. Він надасть всі необхідні... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

15.03.2020 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

13.03.2020 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

12.03.2020 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

11.03.2020 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?