Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Підбірка заходів зі STEM-освіти від IT Столиці - Онлайн курси

У нашій добірці традиційні і нові інтелектуальні заходи зі STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics), в яких може взяти участь або позмагатися будь-який школяр або студент.

Освітні проєкти

#ДівчатаSTEM від CSR Ukraine. Цей проект хоче позбавити дівчат і систему освіти в загальному від гендерних стереотипів в питанні вибору професії. Фахівців-жінок з технічних спеціальностей поки що тільки чверть від загального числа. Щорічно в ході проєкту #ДівчатаSTEM організовують конкурс на участь в менторській програмі від успішних жінок у STEM, хакатон для дівчаток, День дівчат в технологіях, Women Career Meetup.

FIRST LEGO League (FLL) від НКО First. Діти 9-16 років досліджують тему технологій поточного року, а потім програмують, вивчають конструювання роботів і вчаться проводити наукові дослідження для участі в розробці інноваційної технології. Учні збираються в команди і беруть участь в турнірі, за результатами якого зможуть представляти Україну в міжнародних змаганнях.

Заходи з профорієнтації

  • Проєкт «STEM: професії майбутнього», організовує Коаліція STEM-освіти. Школярі відвідують масштабні українські підприємства на кшталт Енергоатому, Syngenta, SAP, Melexis і т.д. За підсумками учні презентують свої враження від проєкту, переможцям видають дипломи.
  • Конкурс «Моя кар'єра в Україні», ініційований CSR Ukraine та Центром «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності». Школярі пишуть есе про свою мотивацію в професії і після конкурсного відбору проводять день з відомими українськими діячами.

Змагання

За підтримки Міністерства освіти і науки України проводять:

  • олімпіади з предметів природничо-математичного циклу, технічної творчості, робототехніки, інформатики "Турнір чемпіонів»;
  • математичний конкурс «Кенгуру»,
  • всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит»,
  • виставка-конкурс інноваційних проєктів «Майбутнє України»,
  • змагання з робототехніки «DRON», «Robotika», «Роботрафік»,
  • змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House».

На таких конкурсах учні можуть знайти собі кар'єрного ментора, зарекомендувати себе перед грантовими проєктами та ВНЗ.

Фестивалі

Всеукраїнський фестиваль «STEM-весна», Європейський «STEM-week», «День науки», Всеукраїнський фестиваль з робототехніки, фестиваль шкільних стартапів «Class ідея».

Запис на курси

Передзвонити ?