Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Що таке 3D графіка - закохатися в професію - Онлайн курси

 


Професія тривимірного графіка підходить як бажаючим працювати в наукових областях, так і творчим людям. 3D моделі необхідні в промисловості, медицині, архітектурі, і не менш затребувані в рекламі, дизайні, кінематографі, комп'ютерних іграх.

 

 

Чим займається 3D графік

  • Моделювання об'єктів

Найчастіше в креативних індустріях графік працює разом з дизайнером. Дизайнер промальовує художній образ, в якому буде передана дійсність. Після цього вже візуалізатор переходить до технічної частини - за допомогою спеціалізованих програм займається побудовою 3D моделі об'єктів. Детально про те, які програми застосовуються в тривимірній графіці, ми писали тут: https://itstolytsa.ua/uk/blog-ua/153-3d-hrafika/2399-navchannya-trivimirnij-grafitsi-z-nulya-v-3ds-max.

У наукових областях графік не працює з художніми образами, для побудови моделей потрібно використовувати закони фізики і збирати різні дані про об'єкти. Може прозвучати досить сухо, але барвисто все пояснить приклад такого проекту тривимірної графіки - точна модель тіла людини.

  • Дизайнерські завдання

Якщо навички тривимірної графіки поєднуються з художньою освітою, такий фахівець може займатися великим діапазоном менш комплексних робіт. Наприклад, розробити 3D графіку для бізнес-презентації, створити тривимірний графік або рекламний ролик.

В окремий напрямок можна виділити створення графіки для веб-ресурсів. Спеціаліст з 3D графіки може промальовувати, наприклад, різні багатовимірні деталі для інтерфейсу сайту.

Що вимагають від фахівця на роботі

Необхідно володіння ефективним способом створення тривимірних моделей для обраної галузі (високополігональне, сплайнове моделювання, NURBS). Потрібно розбиратися в процедурі рендерингу, застосовувати графічні редактори для постобробки (поліпшення рендерингу).
Також з менш прикладних навичок потрібні просторове мислення, розуміння художніх стилів, нерідко - володіння англійською мовою.

Ми рекомендуємо пройти курс з тривимірної графіки в IT Столиці. Наші викладачі послідовно навчать необхідним навичкам і нададуть план входу в професію. План навчання, ціни, графік занять можна подивитися за цим посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/komp-modeliuvannia/navchannia-maya.

Запис на курси

Передзвонити ?