Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Основи 3D графіки: частина 4 - Онлайн курси

 


У цій публікації ми будемо ділитися інформацією з навчальної програми з тривимірної графіки в IT Столиці: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/komp-modeliuvannia. Четверта частина присвячена поняттю віртуальної студії і універсального пакету 3ds max.

 

 

Що таке віртуальна студія

Студія по суті є тривимірною кімнатою. Її стіни і стеля складаються з так званих осередків, на них відображаються проекції моделі - будуть зображені види збоку, зверху, спереду. Ці зображення проекції використовуються як шаблони.

Про 3ds max

Це тривимірний графічний редактор, який вважається одним з найбільш універсальних, рекомендуємо новачкам починати з нього навчання з 3D графіки. Що значить універсальний редактор? Тобто всі ті етапи створення проекту, про які ми писали в попередніх частинах, можна виконати в одній програмі. Якщо хочете нагадати собі про етапи моделювання, роботи з матеріалами, світлом і фінального рендерингу, переходьте за цим посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/blog-ua/153-3d-hrafika/2400-osnovi-3d-grafiki-chastina-1.

Допомога

У пакеті є файли допомоги в англійській мовній версії. Якщо не володієте мовою, зможете орієнтуватися за допомогою досить детальних ілюстрацій. Файли ви знайдете в меню Help.

З меню ви зможете відкрити Welcome Screen, з якого надається доступ до відеозаписів уроків з основами роботи в програмі.

Інтерфейс редактора

У головному вікні ви побачите чотири головні модулі.

  • У першому блоці знаходиться рядок команд, Головне Меню, Основна панель інструментів.
  • У другому блоці - Видові вікна. Це робочі області редактора, в яких зображуються проекції моделі (Вид зверху, спереду, зліва і Перспектива). Якщо клацнути по назві вікна правою кнопкою, відкриються його налаштування.
  • Третій блок, який можна розташовувати в будь-якій частині інтерфейсу - Командна панель. Ця панель призначена для управління об'єктами і параметрами анімації, службових утиліт.
  • Останній, четвертий блок складається з службовий областей видового вікна. У цьому блоці відображаються дані про обраних об'єктах, редактор спеціальної мови програмування MAX - MaxScript, панель управління видовими вікнами, анімацією, Status Bar (Рядок Стану).

У наступному матеріалі показуємо алгоритм оформлення проекту: https://itstolytsa.ua/uk/blog-ua/153-3d-hrafika/2404-osnovi-3d-grafiki-chastina-5

Запис на курси

Передзвонити ?