Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Курси з тривимірної графіки онлайн і офлайн - Онлайн курси

 

Навчання з 3D графіки в IT Столиці проходить у двох форматах: онлайн в режимі реального часу або в філіях навчального центру. Навчальні програми складені під найбільш затребувані тривимірні графічні редактори 3ds Max і Maya. Програма, кількість занять, тривалість уроків, викладачі, графік - все в цьому матеріалі.

 

Онлайн курси

Заняття онлайн проводяться індивідуально, в курс входить 10 занять по 1,5 години. Для самостійної роботи викладач дає практичні завдання, які на наступному занятті детально розбирає для проведення роботи над помилками. Новачок зможе навчитися всіх етапів підготовки проекту в універсальних редакторах - моделювання, застосування матеріалів, робота зі світлом, анімація, візуалізація. Детальну програму та вартість можна дізнатися за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/komp-modeliuvannia.

Всі педагоги паралельно з навчанням практикують в компаніях або на фрілансі, на співбесіді здають тест і надають портфоліо. Про графік занять можна вільно домовлятися.

Заняття в навчальному центрі

Групи

Ви можете навчатися в групі з 3 чоловік або індивідуально. Є ще такий формат навчання, коли ви займаєтеся удвох з другом - в цьому випадку обидва студенти платять по половині вартості курсу. Акція називається 1 + 1, її умови та інші бонусні програми можна подивитися тут: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/aktsii-uchbovoho-tsentru

Графік

Займатися в філіях можна кожен день з 9 до 21.
Одне індивідуальне заняття триває 1,5 години. Всього занять за програмою десять, як і в онлайн форматі. Групових занять в програмі теж десять, вони тривають по 3 години - щоб лектор міг перевірити засвоєний навик кожного учня.

Індивідуальне заняття можна перенести, попередивши викладача не менше ніж за дві години до початку. Групове заняття перенести не можна (хіба що в тому випадку, якщо не прийшла вся група). Але ви зможете отримати теоретичний матеріал і завдання для самостійної роботи з пропущеного уроку у викладача.

Розташування

Ви можете навчатися в будь-який з 5 київських філій: біля метро Політехнічний інститут, Петрівка, Лівобережна, Позняки або Печерська. Центральний офіс знаходиться на Печерську, сюди потрібно приїхати, щоб підписати договір перед проходженням курсу і розпитати адміністраторів про потрібний курс. Якщо ви вперше - не соромтеся подзвонити нам і уточнити дорогу в разі ускладнень.

Запис на курси

Передзвонити ?