Заработок на ретуши фотографий в Украине. Навчальний Центр

Фахівців-ретушерів можна розділити на два напрямки і на два формати роботи. За напрямками - існують ретушери, які займаються кольорокорекцією і ті, які приховують недоліки на фото, тобто роблять бьюті- і предметну ретуш. За форматами - ретушер може займатися фрілансом, а може працювати на постійній основі в компанії. Далі покажемо, в якому напрямку ретуші і якому форматі роботи можна отримувати більший дохід і розповімо про курс професійної ретуші в IT Столиці.

Ретуш на посаді в компанії

Найчастіше ретушерів наймають маркетингові агентства, які займаються організацією івентів або рекламною зйомкою. У таких компаніях, як правило, потрібно виконувати й усунення недоліків, і корекцію, при цьому рівень складності сильно варіюється. В вакансії на 10 000 грн / місяць вимагають обробляти не менше 30 предметних фотографій в день (якщо складність ретуші близька до середньої). За перевиконання плану доплачують.

Частина компаній не пропонує фіксовану ставку, але наймає ретушерів на повну зайнятість під різні проєкти. Зарплата залежить від складності ретуші та кількості оброблених фото - пропонують від 20 до 800 грн за одне фото і обіцяють в результаті виходити на заробіток в 8 000 - 27 000 грн в місяць.

Ретуш на фрілансі

Фрілансери можуть вибирати вузьке спрямування і працювати тільки з кольорокорекцією або тільки з усуненням недоліків. Можуть і комбінувати обидва види ретуші. За кольорокорекцію одного фото платять мало - від 6 до 12 грн в середньому, тому доведеться брати обсягом. Ціна ретуші одного фото в залежності від складності (дуже легка-середня) становить від 12 до 50 грн за фото. Як правило, попроєктно фрілансерам не пропонують надто дорогу ретуш. Хоча іноді трапляються замовлення по 250 за зображення, але щоб стільки заробити, доведеться на одному фото усунути недоліки, "наростити" фон, "дофотошопити" який-небудь відсутній предмет і обробити упаковку.

Щоб зі старту в професії зайнятися більш дорогими замовленнями або збільшити шанси на отримання посади ретушера в компанії, пройдіть наш курс професійної ретуші.
В IT Столиці викладають випробувані практики, які допоможуть скласти привабливе портфоліо, підкажуть ефективний план входу в професію і порадять перевірені шляхи заробітку.

Запис на курси

Передзвонити ?