Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

В яких програмах працюють дизайнери. Навчальний Центр

На ринку представлено безліч програм для проєктування. Дизайнери інтер'єру виділяють серед них кілька основних і найбільш зручних: 3D Max, Photoshop, і CorelDRAW. З їх допомогою дизайнери виконують широкий спектр робіт. Спеціаліст може вибудовувати фотореалістичні перспективи необхідних приміщень в 3D Max, допрацьовувати їх в Photoshop (підвищувати яскравість, чіткість, змінювати кольори деталей та інше), компонувати і робити кольорову розгортку стін в CorelDRAW. Узагальнюючи, на сьогоднішній день найбільш поширена програма для створення комп'ютерної графіки - це 3Ds Max. Для коригування растрових зображень краще використовувати Photoshop, для створення векторних зображень - CorelDRAW. AutoCAD затребуваний для створення будівельних креслень.

Зроблені в згаданих редакторах роботи виглядають незрівнянно реалістично і красиво. Рішення мають широке поширення в дизайнерському середовищі, а в інтернеті можна знайти безліч самовчителів, порад, уроків, готових елементів і моделей.

3D Max, Photoshop і CorelDRAW знає практично кожен дизайнер інтер'єру. Так що не бійтеся просити допомоги на форумах, серед знайомих професіоналів. Якщо розібратися в нюансах програми виявиться занадто важко, тоді варто записатися на спеціалізовані курси.

Ці програмні рішення можна вивчати і самостійно, не використовуючи відео-уроки і самовчителі. Досить просто пробувати кожен елемент панелі в дії і запам'ятовувати його функціонал. Звичайно, так не вдасться отримати систематизовані знання, послідовно просуваючись по програмі навчання.

Ще дані редактори універсальні і гнучкі в роботі. Їх застосовують не тільки дизайнери інтер'єрів, а й дизайнери поліграфії, архітектори, веб-дизайнери, розробники комп'ютерних ігор, проєктувальники будівельних спеціальностей. Користуючись такими ресурсами, потрібно продумувати, як створити той чи інший об'єкт, налаштувати програму, спростити робочий процес. До редакторів випускається маса доповнень для підвищення швидкості роботи.

Запис на курси

Передзвонити ?