Навчання Фотошопу з нуля - Онлайн курсиПрограма Photoshop використовується в дизайні, фотографії, образотворчому мистецтві. За допомогою фотошопу можна створити такі деталізовані картини як у James R. Eads або рекламні ілюстрації як у Dior, а можна створити gif-анімацію по типу тієї, за допомогою якої Lexus зробив вірусними свої стікер-паки.

Щоб розвинути навички подібного рівня і розглядати Фотошоп як спосіб заробітку, почніть з вивчення базового функціоналу та інструментів за програмою Фотошоп з нуля.

Програма

Після проходження курсу ви будете володіти програмою Photoshop на рівні basic і зможете продовжити навчання до рівня advanced і professional. Курс включає розбір особливостей інтерфейсу програми та інструментарію для редагування, роботу з елементами цифрового зображення, з багатошаровим малюнком. Лектор продемонструє застосування ефектів і роботу з інструментом "Текст". Студенти почнуть опановувати електронний живопис, корекцію і ретушування. Прочитати детальну програму курсу за різними рівнями складності можна за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kompiuterna-hrafika/kursy-photoshop

Викладачі

Ми турбуємося про те, щоб викладачі розуміли, яких знань потребують і потребуватимуть люди для успішного входу в професію. Тому ми розглядаємо на посаду лекторів тільки практикуючих фахівців, з досвідом фрілансу, постійної зайнятості, перевіряємо їх портфоліо або тестуємо. Ви можете заочно познайомитися з викладачами в цьому розділі за фільтрами "Курси для дизайнерів" і "Комп'ютерна графіка": https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/nasha-komanda

Організація занять з Фотошопу з нуля

Студенти можуть займатися в групах до 3 осіб або індивідуально. Наш улюблений формат ‒ разом з однодумцем або близькою людиною. У такому випадку за ціною індивідуального навчання на одного можна проходити курс удвох: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/aktsii-uchbovoho-tsentru/2052-50protsent-znyzhka-za-zapys-na-kurs-z-druhom. Всього в програмі 6 занять, які можна погоджувати з викладачами в будь-який день тижня з 9 до 21. Групові уроки обов'язково проходять два рази на тиждень.

Всі філії розташовані поруч з метро ‒ студент може вибрати будь-яку зручну локацію: на метро Печерська, Політехнічний інститут, Петрівка або Лівобережна. Перед тим, як записатися на курс, ви можете приїхати в офіс адміністрації на Печерській та задати питання, потім підписати договір і оплатити навчання. Якщо вам все зрозуміло без особистої зустрічі, оплатити курси можна онлайн. Для цього зареєструйте кабінет учня на сайті і під час реєстрації прочитайте перед погодженням публічну оферту: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/register-ua. Всі інструкції з оплати побачите в кабінеті.

Запис на курси

Передзвонити ?