Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Повний курс Фотошопу - Онлайн курси

 

Щоб освоїти Фотошоп на професійному рівні, вам потрібно пройти три рівні повного курсу: basic, advanced і professional. Також в нашому навчальному центрі є додаткова програма з поглиблення навичок ретушування. У цій статті розглянуті всі рівні навчання Фотошопу.

 

 

Повний курс по Photoshop: частина 1. Basic

На початковому рівні у студентів є 6 занять по 2 академічні години для отримання базових навичок роботи з растровими зображеннями. Спочатку лектор проводить розбір інтерфейсу і показує всі необхідні налаштування перед початком роботи з растровим файлом. Далі студенти вчаться редагувати елементи цифрового зображення: виділену область, контури, краї і т.п. Наступні два модулі присвячені діям з шарами, ефектами і текстом. В кінці програми учні практикуються в цифровому живописі, ретуші і корекції кольору.

Повний курс по Photoshop: частина 2. Advanced

На другій програмі вивчені інструменти Фотошопу студенти розглянуть як засоби для професійної роботи. Протягом 6 занять по рівню advanced учасники будуть виконувати складний фотомонтаж і професійну обробку фото, а також керувати шарами, каналами, масками, фільтрами, коригуючими шарами, застосовувати векторні інструменти. Загалом - опанують навички графічного дизайнера і вже будуть готові заробляти на комп'ютерній графіці.

Повний курс по Photoshop: частина 3. Professional

Фінальний етап вивчення програми складається вже з 8 занять. Він присвячений спеціалізованій обробці фото. Студенти навчаться проводити корекцію фото без спотворень за допомогою шарів і управління режимами їх накладення, а також корекцію по колірних каналах. Учасники зможуть професійно покращувати різкість зображення, працювати з Digital Negative форматом зображень і проводити корекцію в різних колірних режимах: RGB, CMYK, LAB.

Подивитися програми за трьома рівнями повного курсу Фотошопу можна за цим посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kompiuterna-hrafika/kursy-photoshop, а прочитати про додаткові курсі ретуші можна тут: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kompiuterna-hrafika/kursy-retushi.

Запис на курси

Передзвонити ?