Як навчатися ретуші фотографій - Онлайн курси


Робота ретушера вимагає навичок, які важко придбати, навчаючись самостійно. Існують інструменти, які застосовуються для ретуші нестандартним способом (не по початкового призначенню) або мають несподіваний спектр застосування. Досвідчений ретушер покаже, як використовувати техніки з почуттям міри і смаку для досягнення вражаючого художнього ефекту.

 

Почніть

У Фотошопі існує стандартний набір інструментів для ретуші: "Клонуючий штамп", "Пензель відновлення", "Точковий пензель відновлення", "Латка". До того ж ретуш можна провести за допомогою панелі "Історія" і архівного пензля, а також фільтрів Photoshop. Для старту потрібно навчитися усвідомлено застосовувати ці інструменти, а не клікати, переміщати, копіювати і т.п. навмання.

Поглибте знання

Розширте діапазон застосування базових інструментів для отримання більш витончених і майстерних ефектів. Впровадьте в процес ретушування шар-маски і режими накладення.

Відточіть навички

Попрацюйте з портретними фотографіями: шкірою, небажаними рисами обличчя, очима, волоссям і макіяжем. Попрактикуйтесь в коригуванні параметрів тіла. Змінюйте пропорції і форми, відредагуйте колір шкіри. З готових робіт зможете створити портфоліо, щоб отримати перші замовлення.

Курси ретуші фотографій в IT Столиці

Навчитися ретуші на професійному рівні можна за навчальною програмою нашого центру. Курс розрахований на 6 занять по 2 академічні години. Ви можете узгодити індивідуальне заняття з викладачем в будь-який день з 9 до 21. Детальніше про те, як проходить навчання на курсах ретуші, можете почитати за посиланням: https://itstolytsa.ua/blog/87-kursy-dizajna/1387-obuchenie -professionalnoj-retushi. А програма курсу доступна тут: https://itstolytsa.ua/nashy-kursy/photoshop/kursy-retushi

Запис на курси

Передзвонити ?