Курси ретуші - Онлайн курсиРетуш з'явилася разом з фотографією і зникне тільки разом з нею. Щоб надавати художню виразність фотографіям, потрібно навчитися скрупульозно працювати в фоторедакторі, розвивати свій смак і делікатність. Найбільше цінується ретуш для медіа і реклами - з отриманими на курсі IT Столиці навичками можна почати практикуватися в цьому напрямку.

Вся програма курсу з ретуші практична. Трохи теорії - і відразу ж відпрацьовувати навички. Студенти будуть освоювати весь інструментарій для ретуші і роботу з фільтрами в Photoshop, навчаться ретушувати обличчя і коригувати вигляд тіла. Після кожного заняття лектор дає обов'язкове домашнє - інструменти ретуші можна освоїти тільки після тривалої практики. Детальну програму дивіться за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kompiuterna-hrafika/kursy-retushi
Всі викладачі ретуші пройшли тестування і довели свою конкурентоспроможність в професії.

Організація занять

Уроки можуть проходити в групі до 3 чоловік або індивідуально. В курсі 6 занять по 2 академічні години для персонального і по 4 години для групового навчання. Ми любимо, коли приходять вчитися разом - з друзями або коханою людиною. Тому придумали акцію 1 + 1, по якій можна займатися вдвох за ціною одного індивідуального курсу. Більш докладно про наші бонуси читайте за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/aktsii-uchbovoho-tsentru

Час для уроків можна вибрати в будь-який день тижня з 9 до 21. Стандартний графік - по 2 заняття в тиждень. Дозволено займатися і рідше, якщо не вистачає часу на виконання практичних робіт.

Студенти можуть вибрати будь-яку з чотирьох філій IT Столиці в Києві: біля метро Політехнічний інститут, Петрівка, Лівобережна або Печерська. Не вагаючись зателефонуйте нам, якщо в перший раз важко знайти шлях.

Якщо ви не можете бути на індивідуальному занятті, заздалегідь попередьте викладача (крайній термін - 2 години до уроку). Тоді заняття переноситься на будь-який зручний час, а інакше - згорає. Групові заняття переносити не бажано, хіба що відвідати урок не можуть всі 3 людини.

Запис на курси

Передзвонити ?